Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 Ocak Salı

IMG_5267.png
2.588 adım 250 puan Cordelia Cordelia

Spor çok güzel :KK9:

Harika bir menü afiyet olsun succulentcim. :KK60:

Çok güzel bir menü afiyet olsun Bethim. :KK60:opmek yetmez bir de sarılıp öpeyim :KK74:Sporun da harika ötesi. :KK9:
Ama iki gündür spor için kendimi parcaliyorum resmen. Okuldan arkadaşla öğle arasında yürüyüşe çıkma kararı aldık. Ne kadar uygulayabilirsek artık. Okulun çevresini bile yurusek 15-20 tür o bile bize yeter.
Afiyet olsun Sibelcim. :KK60:İnsallah uyursun tatlım. :dua:Yarin sabah uyudum mesajını alma ümidiyle ❤️
Uyudum hocam saat 10 gibiydi yattım. Üç idi oglus uyandı sütünü verdim. Uyudu tekrardan bende uyudum. Saat beş de kalktım. Büyüğün proje ödevi eksikti akşam yat sabah kalkar hallederiz dedim. Ona kalktık proje ödevini tamamlıyoruz 😭
Selamlar bugün ki menüm
Sabah 1 bardak kefir
Öğlen yarım kase yayla çorbası salata yoğurt
16 da 12 badem ve elma erik (a101 de pestil gibi biseydi) meyve alamadım o arada eve gelip yemeğe saldirmayim diye geçiştirdim
Akşam 18 gibi ton balıklı salata 1 dlm tam buğday ekmeği
Akşam ara vardı ama uyukladim biraz uyanınca da yapmadım. Su 1 lt
Adım 9 bin= 900 puan ♥️
Cordelia Cordelia Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım menü harika

Ama iki gündür spor için kendimi parcaliyorum resmen. Okuldan arkadaşla öğle arasında yürüyüşe çıkma kararı aldık. Ne kadar uygulayabilirsek artık. Okulun çevresini bile yurusek 15-20 tür o bile bize yeter.

Uyudum hocam saat 10 gibiydi yattım. Üç idi oglus uyandı sütünü verdim. Uyudu tekrardan bende uyudum. Saat beş de kalktım. Büyüğün proje ödevi eksikti akşam yat sabah kalkar hallederiz dedim. Ona kalktık proje ödevini tamamlıyoruz 😭

Afiyet olsun canım menü harika
Çok sevindim ☺️❤️

X