Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sebze candır
neyse havalar biraz da olsa serinledi iyi oldu. daha motive olurum Allahın izniyle. aldığıma pişman oldum zaten. bir de büyük boyunu almışım. daha almam başka

Tarhana firiğin de resmini atarmısın
Tarhana deyince çanak gibi yapıp kurutuyorlar ya, aklıma hep o geliyor, nasıl yiyor ki diyorum
sanırım şöyle birşey

Çok geçmiş olsun canım

Normal adet tarihimi bekliyorum ama 6 gün gecikti Çarşamba gününe randevu aldım.
Geciktikce de insan siskim hissediyor gelir insAllah carsambaya kadar
Afiyet olsun canım guzel begendim ben
Cumartesi 76.800 düm kaptanım, sen listeye 76.700 yazmışsın
100 gr eksi bile insanı ne mutlu ediyor
farketmemisim ama 100 gramin lafi olmaz halledersin sen her turlu

Yufkaya benziyor

Fit mutlu anne LenaG

30 eylül pazartesi

sabah 09.30
kaşar ve tulum peyniri, domates, 2 karabuğday patlağı

öğlen 12.20
5 yk pilav, 2-3 yk döner, 1 bardak ayran, 1/2 kepçe domates çorbası, 1 yk tel kadayıf

ara 15.30
1 küçük elma, 1 tk şekersiz fıstık ezmesi

akşam 19.10
4 adet mücver (içinde beyaz un yerine yulaf unu var), 2 kepçe terbiyeli şehriye çorbası, 3-4 yk sarımsaklı yoğurt

ara 1 avuç çekirdek yerim

2 lt su

9000 adım

Bu firik canım. Bunun kurutulmuş hali

Tarhana firiğin de resmini atarmısın
Tarhana deyince çanak gibi yapıp kurutuyorlar ya, aklıma hep o geliyor, nasıl yiyor ki diyorum
Güldürdün beni çok tatlı tasvir etmissin tarhana firigi nemli tam kurumamis halı, çanak gibi dediğin genelde çorbada kullanılır islayipda tuketebilirsin ama bizler çok severiz iki kankim bar bir aray geldiğimizde tarhana yeriz her zamn her daim tarnananin kendiside ince cips gidir

Evet iki gündür pek ugrayamadim değil hiç ugrayamdAim.Mavi takimdayim onu biliyorum
Dün değişik bir gündü cumartesi akşam köye geçtik sabah köyden geldik. İki cam sil perde yika utule as . Evi sil süpür yap. Akşam kizkardesim aradı. Hazırlan hadi kaplıcaya gidelim dedi. Hazırlandım çocukları hazırladım kaplıcaya geçtik. Akşam saat 10 da kaplıcada çıktık eve gel çocukları uyut derken saat 12 oldu. Suyun verdiği yorgunluk vardı hemen uyudum. Beslenme değişik oldu. Ama bugün dikkat ettim. Diyetisyene geçtim. Göbek kısmında bir ayda 13 cm incelmisim. Bel kısımdan 8 bacaklardan beşer cm. Bu sevindirdi. Bugün doktor kontrolüm vardı. İlaçla tedaviye başladık. Karmakarışık hareketli bir gün oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…