Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia sporumu ekleyeyim canım sonraenumu yazayım
15325 adım=1530 puan
Parça parçada olsa 3 mili okula gidene kadar tamamladım sayılır.
40 dakika=400 puan
Bugün okulda çocuklarla sabah sporu yaptık
Salon bizimdi
70 iple ip atlama=350 puan
Toplam= 2280 puan
Cordelia Elhan

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-09-22-01-26-561_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba herkese
Bugünkü menum
Sabah yok

11.25
1 muz

Ara
1 avuç ceviz,kuru üzüm, leblebi karışık

⅕Akşam
1 tabak beyaz lahana (sadece Salçalı lahana pirinç yok)
1 tane şekersiz ve tb unlu küçücük pankek

2 saat spor yaptım
1 saat zumba= 600 puan
1 saat pure crunch= 600 puan(pilatese benziyor)
8967 adim=897 puan
Elhan sibel_84 Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20240109-220955_Samsung Health.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 17
Metro bana da yakın kuzum bir ara bakarım. Böğürtlen, çilek , vişne, kiraz , kayısı , erik yazdan stokladim, kendim hazırladım. Bluebery yok sadece. Garnitür sebzeleri hazırlamak aklıma gelmedi bak.

Afiyet olsun canım. Menün de sporun da harika

Spor çok güzel
Harika bir menü afiyet olsun succulentcim.
Çok güzel bir menü afiyet olsun Bethim. opmek yetmez bir de sarılıp öpeyim Sporun da harika ötesi.

Afiyet olsun Sibelcim. İnsallah uyursun tatlım. Yarin sabah uyudum mesajını alma ümidiyle

Bunlar nasıl sporlar bravoooo

Yaaa ne güzel branştaş olacakmışız
Sağlık için olduğundan bir şey diyemiyorum tabi.

Of o yasaklı kelıme olmasın doğumdan berı uc dort aydır nerdeyse her hafta ozellıkle gece 11 den sonra w Li tatlıştan yıyordum
O hangi tatlı ya ben anladım
Afiyet olsun canım. Menün de sporun da harika
Tesekkurler kaptanim
Spor çok güzel

Harika bir menü afiyet olsun succulentcim.

Çok güzel bir menü afiyet olsun Bethim. opmek yetmez bir de sarılıp öpeyim Sporun da harika ötesi.
Ayy çok mutluyum şuan Ben de sana sarilayimsporun verdiği hafiflik inşallah cuma günkü tartima yansır :)

Burda gramla satılıyor

O hangi tatlı ya ben anladım

Tesekkurler kaptanim

Ayy çok mutluyum şuan Ben de sana sarilayimsporun verdiği hafiflik inşallah cuma günkü tartima yansır :)
Waffledi sanırım ben öyle anladım canım.
Hep mutlu olmanı dilerim. Tertemiz cok güzel bir menü yazmışsin ve sporla daha da güzelleşmiş. Dilerim devamı gelir.

Metro bana da yakın kuzum bir ara bakarım. Böğürtlen, çilek , vişne, kiraz , kayısı , erik yazdan stokladim, kendim hazırladım. Bluebery yok sadece. Garnitür sebzeleri hazırlamak aklıma gelmedi bak.
Ben de seftali ve cilek koymustum ama seftalileri tukettim sen Alanya Antalya tarafinda miydin

Fezonun elleri kaşınıyor gene kurabiye yapmak istiyorum

geçen gün konuşmuştuk ya, çikolata kaplı portakal kabuğu yapacağım diye, benim için soyundular

Dolaptan cevizi alırken hadi peynir de koyuyum dedim, biraz alakasız oldu farkındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…