Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canımm çok güzel

Spor ama hasta olduğum için bişey yapamıyorum şu sıralar
Çok çok geçmiş olsun bitanemm ama hayır bilemedin, sebze eksikliğini söyleyecektim

Kahveli menüler geldi Afiyet olsun canım İçindekiler sağlıklı bagelin. Bagelin dışı ekmek mi
Espri güzelmiş.
Menü çok güzel afiyet olsun canım Tatlı krizini iyi yönetmişsin. Krep annenin yaptığı miydi
Yaban mersinini çok seviyorum ama her pazara gittiğimde almadan geri dönüyorum. 500 TL kilosu satıcı beni dolandırıyor gibi hissediyorum nedense. 100 gr almak da ne bileyim kuzum.

blonde ambition bu konuda yardımcı olabilir canım. Mesajınızı okursa yazar.

Hoş geldin Muffin Hanım
İnşallah hedeflediğiniz kiloya sağlıkla inersiniz.

Fezocum çıplak portakalı niye soymuşlar.
Afiyet olsun. Çok güzel bir menü. Tabağa bakacağına açıklamayı okusuna diyorum kendime. O peyniri notu okuyuncaya kadar çözemedim. patatesle , tropikal meyve arasında gidip geldim.

Afiyet olsun papatyacim. Kesinlikle çok güzel atlatmişsin şerbetli tatlı yok, iki dilim ıslak kek yok baş harfi w olan tatliş .

Kahvelerim olmadan asla abla şöyle bir şey bagel ama benimki tam buğdaydı

Taş fırın da mı satılıyor waaw tam Antep işi olurdu. Hiç duymadım kuzum.

Off iyi dayanıyorsun maşallah ben de isterdim tutmayı ama cesarete demiyoruminanilmaz dinç hissediyorum insan hem de 72 saat tuttugunda
Aynı kiyafetler aynı beslenme ile gittim abla. Onları sabitliyoruz.
Bugün 78.2 ölçtü 2 kg eksilmiş tam
Ben sabah tartimda 76.7 gördüm
Ay sonu hedefi olacak gibi
Hem yiyorum hem zayifliyorum
Ohh ne guzel en çok istediğimiz.

Evet canım Erzurumdayim. Çok soğuk biz gibi .
Çok iyi yebrik ederim . bizim buralar karlı buzlu hadi çıkmamak için kendimi zorlayayım .
Ben çıktım ama verimli bir yürüyüş olmadı benim için.
Çok güzel biryere gittiler
Ohhh gittiği yerde iyi dinlenmeler

Evet krep pazar günden kalmaydi metro market bizim komşumuz,dondurulmus meyveler vs orada daha uygun oluyor metro chef diye kendi markasiyla satiyor, alıp dondurucuya atiyorum hatta sushi malzemelerimi bile hep oradan alirim pazar ve diger marketlerde cok daha pahali orman meyveleri,yakininda varsa gittiginde bir göz at dondurulmus urunlere Elhancim garnitur sebzeler vs va kiloluk alip buzdolabi posetine ogunluk ayiriyorum kolay oluyor

Of o yasaklı kelıme olmasın doğumdan berı uc dort aydır nerdeyse her hafta ozellıkle gece 11 den sonra w Li tatlıştan yıyordum
İlahi papatyacim aslinda ıslak kekle wundere gönderme yapmıştım. Dediğin tatlı hiç aklıma gelmemişti. güne gittiğinde iki dilim yemişti. Hatun ertesi gün eksi geldi ya tabi ki gelsin istedim de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…