Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar kizlar bugun havaya yagistan sonra degisik bir soguk geldi vende yuruyus cikmaya cok üşendim şimdi yerler şapidak şupudaktir diye

Evde eliptik yaptim ve benim 3 senedir haftada iki defada olsa yaptigim bi tabata videom var size wetransferden link olusturdum guvenle indirip uygulayabilirsiniz sadece 9 dklik bi tabata ben bazen ayni videoyu 2-3 defa yapiyorum. Nabzi fena yukseltiyor 150 leri goruyorum ben

Linki ekliyorum indirebilirsiniz

9-Minute Tabata Workout F-VideoIndirelim.com.mp4

9 gündür Ocaktayiz insallah dibimiz tutmaz diye espri dolaniyor ortalikta...ben kimseye yapamadim siz öfff pöfff diyemezsiniz diye size yapayim dedim

Bugün beslenme listem

10:30
10 fındık
3 kuru üzüm
Sütlü filtre kahve

12:30
2 yk yulaftan yaptigim kakaolu yulaf kasem ve yesilcay

14:30-17:00
Mor havuc
Mısır patlagi uzeri 20 gr kaşar ve hindi fume

18:30
Aslinda sabahtan kendime salata hazirlamistim ama sonra bir tatli krizim tuttu
Krep arasina 1 yk tahin pekmez sürüp yedim

Bunlari hep geciken regl yaptiriyor

İyi ki varsiniz yoksa bu gecikmede yasadigim tatli krizi katlanir icinden cikamazdim

Elhan sibel_84

Burası da soğuk. ERZURUM ve çıktık
Yaaa sen Erzurumda misin Erzurum Atatürk üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı kazanmistim ailem cok soğuk ölürsün diye musade etmedi gidemedim dolaşım bozuklugu var da bende biraz sogukta hemen uyuyup kalıyorum parmaklarimda yaralar cikiyor falan

Tanıştığımıza memnun oldum canım
Senin kiloda olsam korumaya geçerim

Bende çok merak ediyorum
Giden , gidemeyen ama fikri olan
Yakını giden vs varsa
Andulasyon
EMS HAKKİNDA BİLGİSİ OLAN

Yarın sabah nick ve tarihin yazılı olduğu tartı fotoğrafı yollarsan listeye koyulur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…