Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar kizlar 🌸 bugun havaya yagistan sonra degisik bir soguk geldi vende yuruyus cikmaya cok üşendim şimdi yerler şapidak şupudaktir diye 😬

Evde eliptik yaptim ve benim 3 senedir haftada iki defada olsa yaptigim bi tabata videom var size wetransferden link olusturdum guvenle indirip uygulayabilirsiniz sadece 9 dklik bi tabata ben bazen ayni videoyu 2-3 defa yapiyorum. Nabzi fena yukseltiyor 150 leri goruyorum ben

IMG_20240109_195133.jpg

Linki ekliyorum indirebilirsiniz

9-Minute Tabata Workout F-VideoIndirelim.com.mp4

9 gündür Ocaktayiz insallah dibimiz tutmaz diye espri dolaniyor ortalikta...ben kimseye yapamadim siz öfff pöfff diyemezsiniz diye size yapayim dedim👻🫶🏻😘

Bugün beslenme listem

10:30
10 fındık
3 kuru üzüm
Sütlü filtre kahve

12:30
2 yk yulaftan yaptigim kakaolu yulaf kasem ve yesilcay
IMG_20240109_200749.jpg

14:30-17:00
Mor havuc
Mısır patlagi uzeri 20 gr kaşar ve hindi fume

18:30
Aslinda sabahtan kendime salata hazirlamistim ama sonra bir tatli krizim tuttu
Krep arasina 1 yk tahin pekmez sürüp yedim

Bunlari hep geciken regl yaptiriyor🥲

İyi ki varsiniz yoksa bu gecikmede yasadigim tatli krizi katlanir icinden cikamazdim🫶🏻

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Burası da soğuk. ERZURUM🥶 ve çıktık
Yaaa sen Erzurumda misin 🥲 Erzurum Atatürk üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı kazanmistim ailem cok soğuk ölürsün diye musade etmedi gidemedim🙈 dolaşım bozuklugu var da bende biraz sogukta hemen uyuyup kalıyorum parmaklarimda yaralar cikiyor falan🥺

ADINIZ: ( isteğe bağlı )soffty
YAŞINIZ:43
BOYUNUZ:154
KİLONUZ:59.25
HEDEF KİLONUZ:55- 56
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:4.
KİLO ALMA NEDENİNİZ: emzirme stres
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok çok sukur
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıkli olmak
Tanıştığımıza memnun oldum canım
Senin kiloda olsam korumaya geçerim 😂😂

Kizlar bişey sorucam size daha ilk gunden olacak ama kafam karışık bı fikir verirsiniz ben şimdi istediğim kiloya yakınım bu kiloyu gelirken hiç spor yapmadım günlük hayatın kosturmasi yetti ama göbek kol iç bacak kısımlarım yumus yumus andulasyon yaptirmak istiyorum paket halinde alıp diyetisyen eşliğinde hem kilo verip hem sikilasmak seklinde ama. Bu andulasyonun etkisi nasıldır ne kadar kalıcılığı olur giden yaptıran varmi 2000 TL istiyorlar aslında beni zorlayacak ama spor yapamiyorum vaktim olmuyor aslında vakitten ziyade çocuk engel
Bende çok merak ediyorum
Giden , gidemeyen ama fikri olan
Yakını giden vs varsa
Andulasyon
EMS HAKKİNDA BİLGİSİ OLAN

Hoşbuldum öncesinde diyetisyen eşliğinde bı 15 kilo verdim korumaya geçtim ama vitamin ilaçları kullanmaya baslayinca iştahım acildi kendime engel olamıyorum belki buranın sayesinde frenlerim Cook öncelerde burdaki guruplar sayesinde 55 i gormustum
Yarın sabah nick ve tarihin yazılı olduğu tartı fotoğrafı yollarsan listeye koyulur canım

X