Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ne derdim varsa sizinle burada paylaşacağımı biliyorumevet tamamen sağlık için amin diyorum pakizeyi kısırlaştırmadan önce evin içinde naralar atıyordu mayavvvv huaaavvv diye annemde yazık be onun da canı onun da ihtiyacı dedi.. Ben de ; anne kaç senedir yalnızım bana şöyle cümle kurmadın demiştim.

Canım benim çok geçmiş olsun. Salgindan nasibini almışsın çok hasta var. Dilerim bir an önce sağlığına kavuşursun. Cigerlerin temizmis ya çok şükür. Makina arızası niye oldu ki...arasına para sıkışmış derler ya İnşallah çok masraf çıkmadan halledilir.
Ya haber verdiğin için teşekkür ederim ekürim içim rahatladı.

geçmiş olsun makina masraf çıkarmasın kolaylıkla hallolsun inşallah

Çok teşekkürler ekürim sağol,doktorda dedi çok saşgın var diye,bişicim yokmuş üşütmesadece oda hava güzel diye balkona filan çıkmıştım gece tüttütmek için.
Br anda oldu oda su almadı,sırf gelme 400 teleymiş,bugün gelecekti adres yanlışı diye yarın sabaha kaldı çıtırcım.
geçmiş olsun makina masraf çıkarmasın kolaylıkla hallolsun inşallah
Çok sağol canımcım,bilmiyoruz bakalım yarına belli olur oda,umarım ciddi bir arıza çıkmaz motordan kaynaklı olmasında.

Amin tatlım benim çok amin. Ben ikinci evliliğimi yaptım benim şansım sana da geçsin inşallah. Hani evde çok kaldığı için zaman zaman beni bunaltiyor ama yine de evde seni düşünen ilgilenen birinin olması can yoldaşligi yapması bir nimet. Pakize ve anne diyaloğuna çok güldüm. Ailecek Allah da sizi güldürsün

Bitti derken bitmiyor yeniden başlıyor. Üç gecedir iki saatlik uyku ile ayakta duruyorum. Ve genellikle çocukları etkiliyor.
Sibelim bu uykusuzluk için hekime görünsen. Pandemi zamanı benzer bir durumu yaşadim. Bursa'da iyi bir beyin cerrahina denk geldim. Baş ağrısı ve uykusuzluk vardı. Baş ağrısı kısmını geçiyorum uykusuzluk için 10 mglik bir ilaç verdi. Öyle insanı sersemletmeyen , sürekli uyku hali vermeyen bir ilaçtı. İlk günden sonuç verdi. Bağımlılık da yapmadı . İki saatlik uyku bağışıklığını çok düşürür bebeğin var kim bakacak Geçen haftalarda acile gitmek durumunda kaldın bunlar hep sinyal. İhmal etme daha kardiyolojiye de gitmedin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…