Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neyse ki cumadan pazartesiye kilo alan tek ben değilmişim. Bu niye böyle oluyor yav? Bugün tartı günü diye dün köye bile gitmedim ben!?!!?? (Köy bizim için zengin, hamur işli kahvaltı demek, şerbetli tatlı demek, kebap demek hem de akşam yemeği 8 gibi yani geç oluyor. Dedim hiç gitmeyeyim +1,5 kilo almayayım.) Elhan Elhan 🤣
Üç köy ziyareti bir "gün" yapmaz. :confused:Lutfen köyümüze bir şey deme. :KK61:

Herkese günaydın 🤍
Muhteşem sonuçlar var harikasınızz ooh gitsin kilolar 🥳🥳🥳

Benim sanırım fotoğraflı tartı paylaşmam gerekiyor yanlış anlamadıysam öyle 😬 Elhan Elhan

Saatlerim bebişten dolayı çok karışık oluyor o yüzden gün sonlarında z raporu çıkartsam iyi olacak 😇

Eklentiler

• IMG_5173.jpeg
    IMG_5173.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 26
Neyse ki cumadan pazartesiye kilo alan tek ben değilmişim. Bu niye böyle oluyor yav? Bugün tartı günü diye dün köye bile gitmedim ben!?!!?? (Köy bizim için zengin, hamur işli kahvaltı demek, şerbetli tatlı demek, kebap demek hem de akşam yemeği 8 gibi yani geç oluyor. Dedim hiç gitmeyeyim +1,5 kilo almayayım.) Elhan Elhan 🤣

Ne muhteşem bir köymüş orası neden bizim köyümü lahana çorbası ve marul salatası çağrıştırıyor acaba 😬

Gunaydin🌸
Diyorum ya pazartesilerin bana garezi var
59.9 ciktim
Gecen Cuma 59.2 idim
Fark +700
Regl gecikmesinin 5. Gunundeyim adeta balon baligi gibi dolaniyorum hem şiş hem agresif🐡😂

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
regl gecikmesi çok etkiliyordur canım, tez zamanda gelir de kurtarır seni ödemlerinden inşallah :dua: :KK60:

Günaydın bol eksili günler 😇
Haftasonu eş evde olunca çok yoğun geçiyor menüler de düzenli değildi 😟

Kilo bildirimi
Cuma 63.40
Bugün 62.90
Fark -500 gr
Cumaya kadar 61 i görmeyi hedefliyorum 😍

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
şahanesin canımm tebrikler :halay::KK60:

Haklısın kaptanım, sadece 1 salatalık yedim sebze olarak 😔
artacak ben inanıyorum :KK200::KK60:

tebrikler canımm :halay::KK60:

Cenaze haberi aldık, oraya gidiyoruz
Cuma 74
Bugün 72.600
Fark 1.400
Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun :KK43:

Günaydın 💫💫

Cuma :59.7
Pazartesi :59.4
Giden:-300

Elhan Elhan @Jasminium84
tebrikler canımm :halay::KK60:

Herkese günaydın 🤍
Muhteşem sonuçlar var harikasınızz ooh gitsin kilolar 🥳🥳🥳

Benim sanırım fotoğraflı tartı paylaşmam gerekiyor yanlış anlamadıysam öyle 😬 Elhan Elhan

Saatlerim bebişten dolayı çok karışık oluyor o yüzden gün sonlarında z raporu çıkartsam iyi olacak 😇
Tartı detayına Maşallah ne güzel bakmış minnağim . :nazar:
Başlangicin hayırlı olsun. :dua::KK200:

Menopizda aylık gecikmeler oluyor kuzum. Bunlar sayılmaz. Daha on yıl var çağırma hemen. :confused:
tamam çağırmayacağım,en doğru günde gelip yoluna girecek :KK5:doktor cinsel hayatını yoluna sok demişti Elhancığım ama öyle kolay olmuyor o işler bekar olunca :KK45: sanırım bu konuyu yanlış başlıkta dile getirdim :KK48:bir derdim vara gidiyom ben:halay:

tamam çağırmayacağım,en doğru günde gelip yoluna girecek :KK5:doktor cinsel hayatını yoluna sok demişti Elhancığım ama öyle kolay olmuyor o işler bekar olunca :KK45: sanırım bu konuyu yanlış başlıkta dile getirdim :KK48:bir derdim vara gidiyom ben:halay:
Gitme kuzum kurtlar sofrasında harcarlar seni. :dua:
Aklı başında, güler yüzlü, tatlı dilli , gözüne ve gönlüne hitap eden iyi bir hayat arkadaşı gelsin bulsun seni inşallah. :dua: sağlık için yani yoksa sen yalnız başina da çok mutlusun. :KK48:

Sana da bu rüya yakışırdı. Resimdeki parmak mi yoksa 🤪

Hayırdır inşallah. :confused:
Sorarım dedikten sonra sordu mu ...rüya değil kabus görmüşsün :işsiz:

Kız ben kavgadan tırsarım, hiç bulaşmam😂😂
Haklı bile olsam susarım 😂😂
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir di o

Fragman verseydin azcık fikir yürütürdük😄

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir tatlım sabah günaydınını göremedim. 🥺 içimi bir endişe kapladı. İyisin değil mi ekürim. :dua:

Cümleten günaydınlar hanımlar,bulaşık makinesi su almıyor servis gelecekti sabahtan,adreste hata olmuş yarına kaldı,eşimde evdeydi bekledik gelmedi,Sağlık ocağına gittim ahandaa :KK1::hasta: böyleyim 2 gündür ciğerler temiz neyseki doktorumuz iyisin abla bişicin yok dedi..

Yarın sabah gelecek servis bakalım ne diyecek sabah olmam haberiniz olsun.

Cümleten günaydınlar hanımlar,bulaşık makinesi su almıyor servis gelecekti sabahtan,adreste hata olmuş yarına kaldı,eşimde evdeydi bekledik gelmedi,Sağlık ocağına gittim ahandaa :KK1::hasta: böyleyim 2 gündür ciğerler temiz neyseki doktorumuz iyisin abla bişicin yok dedi..

Yarın sabah gelecek servis bakalım ne diyecek sabah olmam haberiniz olsun.
Geçmiş olsun canım. Değişik bir salgın var. Eve girdi mi çıkmakta bilmiyor.

X