Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 canımm kaptanlarım, ben saat 13.20 gibi işten çıkıp hastaneye gideceğim, küçük kızımın randevusu var

dolayısıyla o saatten sonra 4-5e kadar giremeyebilirim kk'ya

kaptan yarışı sonucunu geç görebilirim dolayısıyla sesim soluğum çıkmazsa merak etmeyin en kötü akşama buradayım yine :KK60::KK200:

Amin tatlım benim çok amin. :dua::KK200:Ben ikinci evliliğimi yaptım benim şansım sana da geçsin inşallah. Hani evde çok kaldığı için zaman zaman beni bunaltiyor ama yine de evde seni düşünen ilgilenen birinin olması can yoldaşligi yapması bir nimet. :KK36:Pakize ve anne diyaloğuna çok güldüm. Ailecek Allah da sizi güldürsün :dua:
yaaa böyle örnekler duymak beni ferahlatıyor :KK200: tam evlilik insanıyım da işte olmayınca olmuyor.. şimdi de taliplerim hep benden 6-7 yaş küçük bi geri duruyorum :KK48: yaş kriterinden değil de onlar hayata yeni başlıyor ve çocuk isterler illa ki, benim öyle bir düşüncem yok :KK59:

Cümleten günaydınlar hanımlar,bulaşık makinesi su almıyor servis gelecekti sabahtan,adreste hata olmuş yarına kaldı,eşimde evdeydi bekledik gelmedi,Sağlık ocağına gittim ahandaa :KK1::hasta: böyleyim 2 gündür ciğerler temiz neyseki doktorumuz iyisin abla bişicin yok dedi..

Yarın sabah gelecek servis bakalım ne diyecek sabah olmam haberiniz olsun.
Çok geçmiş olsun canım ❤️

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 canımm kaptanlarım, ben saat 13.20 gibi işten çıkıp hastaneye gideceğim, küçük kızımın randevusu var

kaptan yarışı sonucunu geç görebilirim dolayısıyla sesim soluğum çıkmazsa merak etmeyin en kötü akşama buradayım yine :KK60::KK200:
Buradaysan sonucu açiklayayim tatlım. Tabloyu sonra doldururum. :KK5:

Kaptan Bildirimleri
Screenshot_2024-01-08-12-39-30-690-edit_com.opera.browser.jpg
sibel_84 sibel_84 0,48
Screenshot_2024-01-08-12-39-03-786-edit_com.opera.browser.jpg
Jasminium84 Jasminium84 0.81
Bu etabın transfer hakkını Mavi Takım Kaptanı Jasminium84 Jasminium84 elde etti. Tebrikler kaptanım.:sampiyon::KK9: Uygun olduğun bir zamanda transferini gercekleştirebilirsin. ( Tablo 14.00' ten sonra açıklanacak)

Tamam kaptancim ,geçmiş olsun minnosa❤️

X