Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Adım adım eksiye gecmeni dilerim bitanemm. Aktif olarak aramızda olsan eksiye geçersin eminim. Kenarda devam et tatlım ama bu kenarda durmalar paylaşimini engelliyor. :KK60:

Haklısın abla ama ben gruba girersem daha kötüye gideceğimi düşünüyorum. Paylaşım yapma stresi beni daha çok yemeye itiyor. Diyetisyende öyle. Normal hayatıma uydurabileceğim şekilde yavaş yavaş vermeye çalışıyorum inşallah 1-2 hafta içinde platese başlayacağım haftada 2 gün. 😍😍😍 elhanımm yaa seviyorum seni ve bu enerjini

Geçen cuma 62.6
Pazartesi 63.6
Fark +1 kg
Uzucu:cry:
Ama toparlayacagim cumaya kadar

Yalnız inanılmaz inceldim 63 kg gibi değilde 60 gibi duruyorum 60ken giydiklerim cuk diye oturuyor üstüme dün gördüğüm arkadasimda söyledi çok zayıflamışsın diye.

Yine de 60 olana kadar devam.

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
İnşallah toparlarsin canım. Dün Menünü aradı gözlerim . :KK68:Vucudunun sıkılaşmasi çok güzel. :super:

Sen de bir öğün besleniyorsun ama
bugüne özel :cool::KK23:

Günaydııın hanımlar dünkü menüm
Sabah yumurtalı patates, zeytin, peynir, domates salatalık
Öğle tarhana çorbası
Aksam balık bi parca ekmek salata
Şimdi tartıldım
Cuma:62.00
Pztsi: 61.9
Fark -100 gr
Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
afiyet olsun canım, tebriklerr, cumaya güzel bir eksi gelecek inşallah :KK60::KK200:

Günaydınnnn :KK200: :KK200: :KK200:
Cuma 64.2
Pazartesi 64.4
Fark +200 gr
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
dün daha fazla artım vardı. çok şükür bir kısmı gitti. :KK50:
cumaya tekrar 63 ü görebilirim di miii????:KK61:
tabii ki göreceksin, sana güvenim tamm, ümitsizlik yok :dua::KK60:

Haklısın abla ama ben gruba girersem daha kötüye gideceğimi düşünüyorum. Paylaşım yapma stresi beni daha çok yemeye itiyor. Diyetisyende öyle. Normal hayatıma uydurabileceğim şekilde yavaş yavaş vermeye çalışıyorum inşallah 1-2 hafta içinde platese başlayacağım haftada 2 gün. 😍😍😍 elhanımm yaa seviyorum seni ve bu enerjini
Daha kötüye gitmezsin grubun enerjisi iyi gelir diye düşünüyorum. Yavaş yavaş ver yine kendini iyi hissetmen için buradayız. :KK60:
Pilatesle devam etmen ne güzel bir şans. :super:Ben de seni çok seviyorum o yüzden beraber olmayı arzu ediyorum. :dua::KK200:Biricik daydayimizsin . :KK74:

Günaydın hanımlar
Cumartesi normal yedim ama pazar biraz abarttım arkadaşıma gitmiştim orada sadece karbonhidrat vardı. Yeşillik çıkarmamış birde yeni anne oldu bebek görmeye gittim bir şey diyemedim karnımda açtı yedim. Son iki günü yazmasam olur mu normalde hep yazarım ama unuttum hem de abarttigim için Elhan Elhan
Bir dahakine aç gitme tatlım. O gün ne planladiysan mutlaka onu ye. Risk alma olur mu :KK60: :KK68:

aynen en önemlisi o kaptanım arada olur ama burayı ve rejimi bırakmadan devam edeceğim en büyük hatam o oldu yıllarca aman gitti deyip bıraktım bunu yapmayacagım artık belkide hayatımda ilk kez bu kdar uzun süredir devam ediyorum bi yerde ya sıkıldım ya verdim bıraktım ama artık çok kararlıyım ne zaman olur bilmiyorum ama ben istediğim kiloya düşeceğimmmmmm
Düşecegiz kalkacagiz tecrübelerle daha güçlü yola devam edeceğiz . Allah'ın izniyle istediğin kiloya ulaşacaksin inşallah 🙏:dua::KK200:

X