Popüler Konu LenaG ile MasterFit

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@serap91180.0👑👑
@aysenurt399180.65
@kayipdunya82.4
Cordelia Cordelia 83.55
@Tutku4484.3
@Meryem130688.1
@60kiloyum89.9

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@Efenin_Annesi100.6@muhendishanim9857.6
@sara_28103.3 patimsilizm patimsilizm 59.5
@diyetkolikmom107.9@Ruveyda-59.7
Minik bir hatam vardı 🙈🙈🙈
En güncel lig siralamamiz budur arkadaşlar.🥰
😊 Eline sağlık canım . Bizimki nasıl bir dayanışmaymış böyle 😜🤣 Aylardır Sen ben sibel_84 sibel_84 Böyle arka arkaya yan yana hep devam ettik ve hep birlikte yeni yıla gelmeden başarıp şu 69u da gördük maşallah. 😍
😂 Şimdi de 3 lü olarak tekrar 70 ligine geldik 🤣 birlikte yapacağız diye boşuna dememişiz. Dayanışmaya birlik ve beraberlik ruhuna en iyi örneğiz biz 😁

ADINIZ: Festi diyebilirsiniz 🤍
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 176 cm
KİLONUZ: 111,3
HEDEF KİLONUZ: 73 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Düzensiz beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Şuanda yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Rahat hareket edebilmek istiyorum. Dinç uyanmak istiyorum. Enerjimi kilonun verdiği ağırlık yüzünden kaybetmek istemiyorum. Sanırım en çokta oğlumla oyunlar oynadığımda hızlıca yorulup, nefes nefese kalmamak istiyorum. Dışarı çıkacağımız zaman 6373838 saat acaba ne giysem diye düşünüp olan enerjimide kaybedip kendimi kısır döngülere sokmamak istiyorum.

LİG SIRALAMASI 5 OCAK 2024

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@serap91180.0👑👑
@aysenurt399180.65
@kayipdunya82.4
Cordelia Cordelia 83.55
@Tutku4484.3
@Meryem130688.1
@60kiloyum89.9

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@Efenin_Annesi100.6@muhendishanim9857.6
@sara_28103.3 patimsilizm patimsilizm 59.5
@diyetkolikmom107.9@Ruveyda-59.7
Minik bir hatam vardı 🙈🙈🙈
En güncel lig siralamamiz budur arkadaşlar.🥰

Sanırım 111.3 kg ile bana yeni bir lig açılsa da olurmuş hdjdjjs

Yeni kahvaltımı yaptım almayayım canım. Akşama millet lahmacun yerken ben yoğurt hurmaya talip olacağım.
Afiyet bal olsun, yarasın kaptanım 🫠

Sesli güldüm yemin ederim. Ama evde üç bebe var hocam. İnan ev işinden zor geliyor bana onların banyoları
Ayyy sorma kaptanım sormaaa, bana da o banyo işi bir zor geliyor ki 🙄🥲

Afiyet olsun canımm, su ne kadar içtin onu da yazar mısın 😍🥰

Ben de öylesini çok severim, övünmek gibi olmasın güzel de yaparım un helvasını 🥲 canım çektiii 🙄😁

Süpersin 💙😍

Canım gayet güzel afiyet olsun, sadece suyunu azıcık arttırabilirsin 💙😍

Ahhhh benim canım kaptanımmm o açlık vücuduna nasıl faydalı nasıl iyi gelecek bunu düşün 🎉😍 afiyet olsun 💙🥰

Canım azıcık suyunu arttırırsan şahane olur onun dışında menün güzel afiyet olsun 😍🥰💙

Çok güzel canım afiyet olsun 😍💙🥰

Nemden olabilir mi canım? Nemli hava beni çok şişirir
Kaptanım dün 1 lt içtim

Bi diyetisyenim aralikli oruc grubuna katildim kiloya göre gruplar aciyor ona göre liste sunuyor persembe gunu baslayacakmis merakimdan katildim sizede bilgi veririm🌸 bilmedigimiz seyler degildir elbet ama gerceten Bu tur seyler daha motive ediyor🧘🏻‍♀️

Bu arada regl 4 gun gecikti fena sıkıntı veriyor bana👎🏻
En azından bitiyor benim başlayacak😔

Yok kiz gecikti 4 gün,gelmedi hala her yerim şiş bekliyorum 😬😂
Benim de az kaldı 5 gün var regl olucam ondan bu cumada direk şiş olacağım ve iyi ki izine ayrıldım yoksa morelim bozuluyor tartı durdu diye ... Zaten direnç kilosundayım şuan ileri geri oluyor . Şu regl haftası sonrasında artık şunu kırmam lazım.

Benim de az kaldı 5 gün var regl olucam ondan bu cumada direk şiş olacağım ve iyi ki izine ayrıldım yoksa morelim bozuluyor tartı dyrdu diye ... Zaten direnç kilosundayım şuan ileri geri oluyor . Şu regl haftası sonrasında artık şunu kırmam lazım.
Ben de ayni durumdayim bu hafta ekstra mücadele vermem lazım. 😬

X