Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma 74.85
Bugün 73.3
-1550 ama wc yok kabızlık var yoksa daha iyi bekliyordum üzgünüm
Elhan
@pastelfit
Tatlım ben senin fazla eksi gelmenden çok istikrarlı bir düşüş yaşamanı istiyorum. Dikkat edince verdiğini de biliyorum. Arada bir artı gelince her şeyden vazgeciyorsun ne desek dinlemiyorsun. Sonra laviş kayboluyor.
Bunları yazmak zorunda hissediyorum. İlerleyen süreçte olur da herhangi bir olumsuzluk yaşarsan lütfen yoluna devam et. Bırakma, regl olabilir, Allah korusun hastalık olabilir...Güzel bir yola girdin Rabbim devamını getirsin. Tebrikler bitanemmm.

68 canm . 60 çok iyi olur bende ama zayiflamisken tam gitsin istiyorum

Ayy abla çok güzel bir motivasyon verdin teşşekur ederim evet bırakamam bu defa çünkü kararlıyım hedefim henüz belli degil onada zayıflaynaa kadar karar veririm ama ben hep 3 ay 74 de kaldım hiç inemedim ve çıkmadım yani diyet yapmasam bile kalırdı öyle ama sağlıgım için diyet şart

Selaaammmlarr
Bu hafta yatılı misafirim vardı, yarın gidiyorlar
O yüzden bu hafta onları gezdirirken ki yürüyüşler dışında pek diyet uygulayamadim
Bugün tarihler regliyi gösteriyor diye bu hafta tartılmıyorum.
Yeni (ptesi) Haftaya full time aranızda olacağım inşallah.

Kilo 71 olarak yine yazabiliriz.

Dün ki atılan adım 8.924
Elhan

Kizlar siz adimlari nerden sayiyosunuz telefondan mi? Benim telefon samsung bir programi falan mi var? Ben de bugun baslicam da
Samsung da health var canim yoksa play storedan indirebilirsin. Ben de saat var

Eklentiler

• Screenshot_20240105_111735_One UI Home.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 17
Haftada beş yüz gram gitse
Bir ayda 2 kilo eder
12×2= 24 kilo yapıyor. Şu an 74 diyelim
74- 24 = 50
Hadi arada sabit geldin veya artı oldun diyelim
55 kilo
Müthiş bir şey değil mi
Kararlı olman bizim için çok önemli kuzum. Çok harika bir fizik seni bekliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…