Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Regl olsa bile tartilsaydin kuzum. Cuma günleri fotoğrafli tartı zorunluluğumuz var. Pazartesi olsaydı dediğin gibi yazabilirdik.Cunku fotoğraf şartı yok pazartesileri. Önümüzdeki cuma gününü bekleyeceğiz mecbur.

Teşekkürler canim ben böyle yavaş yavaş ama istikrarlı zayıflarim. Ara vermeden yuksek ihtimalle artı gelmeden mezun olurum
bence en güzeli, en sağlıklı ve en kalıcı olanı canımm

ben de gram gram verdim çok uzun sürdü o yüzden kilo vermem ama olsun kalıcı olsun öenmli olan o

Kizlar siz adimlari nerden sayiyosunuz telefondan mi? Benim telefon samsung bir programi falan mi var? Ben de bugun baslicam da

Minnoşum benim minnoşlarin en sevimlisi.
Menopozluyum deyip bir köşeye çekilmeyen inadını severim senin.

Bendede öyleydi,taki şu hindistan cevizi yağını görene kadar,uygulayınca çok faydasını gördüm .
Bşraz sabır ve azim lazım,sen başarırsın bunu inanıyorum
Sağol canım benim
1.cilige geçemediğim gibi 2.ci ligi de kaptırmışım
Baktim benim telefonda yok 2 kere indirdim play storedan kurulmuyor
Canım.telefonda yesil bayan resmi olan vardır mutlaka samsung ise

Eklentiler

• Screenshot_20240105_113001_One UI Home.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 23
Muhtesem

Günaydın Hosgeldin

Muhtesem canım. İnşallah

harikasın.

Günaydın

günaydın

Harika

Günaydın en fit hatun

Kaptan bu hafta da üzdü. Ben de uğursuzluk var galiba

Günaydınlar
blonde ambition sağlıklı beslenme imkanı bulsa çok güzel kilo veriyor. Buna bir çözüm bulmak lazım. İşe erken gidip geç geliyor Onun karşısında yağmur yüklü bir bulut gibi hissediyorum. Ne tavsiyede bulunacağımi bilemiyorum kordişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…