Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hangi alkol çeşidi? Bagimli derecesinde mi iciyorsun?

Evet alkil cesidi onemli konu
Ben özel günlerde rakı ama evdeyken bazen film keyfi yaparken 2-3 bira içiyorum bıraksam eritirim diye düşünüyorum ama bırakmakta istemiyorum o yüzden hem spor hem alkl ile dengeleme yapabilir miyim bilemedim...

Günaydınlar beybilerimmm 4 günün ardından sarıp sarmaladim kendimi okula gidiyorum ama bu ne soğuk yaa hissetmiyorum uzuvlarimi
Allah kolaylik versin
Meyve ekmek yemiyordum ama dondurma cikolata vs yerdim hatta daha da dusmesine neden olurdu toklukta düşüktü... Dogru besini ekleyip duzene uydugunda hersey yoluna giriyor meyveyi ve ekmegi(yulafta buna dahil) tekrar ekledim duzenime..

İyi insanlarla karşılaşsınaşr inşallah,kısmet değilmiş demek ki çıtırcım bir bakmışsın gelin adayınla tanışıyorsun bile.
Nereye gidiyosun Hanımcım

Hoşgeldin canım

Teşekkür ederim canım

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

Ben de
Kızıma gidecem pastelcim,torunun okul tatili var 1 hafta beraberiz kısmetse.

Sen de mi geldin? Gel sarılalım.

Hocam hoşgeldin senide görmek çok güzel burada

Aramıza hoş geldin canım
Bizim hikayemizin düğüm bölümü de seninkine benziyor. Birlikte güzel çözümlere ulaşalım.
Gün içerisinde ne yedigimizle yuzleştigimiz menü bildirimi, zaman içerisinde sağlıklı gıdalar tercih etmene , daha seçici , titiz davranmana yardımcı olacak. Yorumlara, eleştirilere açik, kendinle de barişiksan çok hızlı ilerleyeceğine inanıyorum.
Nur topu gibi bir öğretmenimiz daha oldu.

Bu hafta cuma günü tartı bildiriminle sen de ligde olacaksın canım .

29.12. 2023 Yıldızlarimiz

YILDIZLAR LİGİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…