Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizimki 12 ayına girdi ilk dışını çıkardı
Hatta panik yaptım doktora sordum (niye cikarmadi diye )doktor bana sen hiç dişsiz bebek gordun mu illaki çıkar dedi
Geç çıkması daha da iyiymis
Evet canım, bende öyle duydum o yüzden no panik, sağlıklı olsunlar yeter 🤲🏼

KATILIM FORMU

ADINIZ: manolya

YAŞINIZ:37
BOYUNUZ:1.75
KİLONUZ:92
HEDEF KİLONUZ:73
MEDENİ DURUMUNUZ: bekar
MESLEGINIZ:

ÇOCUK SAYISI:-
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız kalorili beslenme,hareketsizlik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı ideal kiloya inmek
Hoşgeldin canım

ADINIZ: Wunderlost🤭
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Sınıf öğretmeni
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kilolu olmak 😅
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak, daha mutlu hissetmek, kıyafetlerin içinde kendimi daha iyi hissetmek için kilo vermek istiyorum.

Genel olarak hep böyle kilolu biriydim çocukluktan beri, iştahlı bir insanım, mutfakla da aram iyi, metabolizmam da yavaş. E bunlar biraraya gelince kilolu olmak sürpriz bir durum değil. Ama bu hep böyle sürecek diye bir şey yok beslenme alışkanlığımı değiştirirsem kacamakları dengelemeyi öğrenirsem kilo verebilirim diye düşünüyorum. Daha doğrusu hayat boyu zaten kilo al/ver şeklinde ilerledim ben aslında artık ideal kiloda olup korumaya geçmek istiyorum. Diyetisyene de gitsem kendim diyet de uygulasam kısıtlandığım için diyeti bırakır bırakmaz fazlasıyla yemeğe geri dönüyor ve doğal olarak tekrar alıyorum. Bunun önüne geçersem bu kısır döngüyü kırmış olurum diye düşünüyorum.
En son diyetisyende aralıklı oruç uygulamıştık o hoşuma gitmişti belki yine o tarz bir şeyler denerim bilmiyorum. Abur cubura bir sınır getirip akşam da 8 den sonra yemek yeme olayını kapattık mı bence yavaş yavaş da olsa kilo veririm diye düşünüyorum 🤷🥹 bakalım hayırlısı 💃💃💃
Hoşgeldin canım

2 Ocak salı

11:30
3 kuru incir

17:00
1 kepçe çorba
Pirzola et
Soğanı bol salata( roka, marul)
Domates, salatalık, kapya
Bikaç yağlı biber turşusu

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

IMG_5049.png
1ocak adım sayısı 1881 puan 180
IMG_5050.png
2 Ocak salı
Adım sayısı 3538 puan 350

Cordelia Cordelia

Hoş geldin succulent. :KK60:
Ne güzel bir giriş böyle harikasın :KK9:Menune bayıldım adımlarına da . Afiyet olsun. :super:Kilon da çok güzel. :KK200:Çıtırlar ligine girmeye şurada ne kalmış :confused:

Çıtırlar ligi de mi varmış Allahım ne güzel şeyler söylüyorsun sen öyle 🫠🫠
Evet böyle bir giriş yaptım bugün ama çok acıktım dün. Biraz arttırmam lazım porsiyonları. Yoksa sürekliliğim olmayacak bu şekilde.

aynen. 2 aydır o yok. insülin direnci başlamış. üstüne hipom ilerlemiş. tokluk şekerim çok düşük vs. hepsi etkiliyor :KK43:
IMG_20240103_063317.jpg

48 olani bulamadim bu yukselmis hali idi😂ama benim aclikmis tabi... arkadaslar bunlar duzelecek seyler yeter ki caresine tam uyun,bahanelerinizi curutmek icin burdayim😎😏😂😂

Gunaydinlar🌸

Ben eliptikteyim kırmızı takım 😎😏

Bugun Takımın icin ne yaptin? Sorusu soralim bundan sonra kendimize😂

Çok haklısın geçmiş olsun😔 hastalıklar da bi tuhaflaştı. Oğlum 15 yaşında , bugün 15. gün. Serum yapıldı, üstüne antibiyotik içti bitti, hala hasta şimdi calpol verdim yerinden kalkamıyo ateşi çıktı yine.

Tebrik ederim canım blonde ambition blonde ambition 🥰

Afiyet olsun canım 💕

Cuma’ya düşer canım🙏💕
İnşallah canım 🥰

ADINIZ: Wunderlost🤭
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Sınıf öğretmeni
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kilolu olmak 😅
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak, daha mutlu hissetmek, kıyafetlerin içinde kendimi daha iyi hissetmek için kilo vermek istiyorum.

Genel olarak hep böyle kilolu biriydim çocukluktan beri, iştahlı bir insanım, mutfakla da aram iyi, metabolizmam da yavaş. E bunlar biraraya gelince kilolu olmak sürpriz bir durum değil. Ama bu hep böyle sürecek diye bir şey yok beslenme alışkanlığımı değiştirirsem kacamakları dengelemeyi öğrenirsem kilo verebilirim diye düşünüyorum. Daha doğrusu hayat boyu zaten kilo al/ver şeklinde ilerledim ben aslında artık ideal kiloda olup korumaya geçmek istiyorum. Diyetisyene de gitsem kendim diyet de uygulasam kısıtlandığım için diyeti bırakır bırakmaz fazlasıyla yemeğe geri dönüyor ve doğal olarak tekrar alıyorum. Bunun önüne geçersem bu kısır döngüyü kırmış olurum diye düşünüyorum.
En son diyetisyende aralıklı oruç uygulamıştık o hoşuma gitmişti belki yine o tarz bir şeyler denerim bilmiyorum. Abur cubura bir sınır getirip akşam da 8 den sonra yemek yeme olayını kapattık mı bence yavaş yavaş da olsa kilo veririm diye düşünüyorum 🤷🥹 bakalım hayırlısı 💃💃💃
Hoşgeldiniz. Öğretmenler odası gibi oldu buralar.

Eki Görüntüle 3362677

48 olani bulamadim bu yukselmis hali idi😂ama benim aclikmis tabi... arkadaslar bunlar duzelecek seyler yeter ki caresine tam uyun,bahanelerinizi curutmek icin burdayim😎😏😂😂

Gunaydinlar🌸

Günaydın Leylacim. :KK68: :KK68: :KK68:
Doğru besinleri doğru zamanlarda
aldığımız zaman açlık tokluk kalmayacak bence de. O kadar haklısın ki tatlım. :rapci:
" Bugün takımın için ne yaptın "
Ne güzel bir soru :KK5:

Eki Görüntüle 3362677

Gunaydinlar🌸

Günaydın 🍀
Bende de tokluk böyle çok düşük çıkıyor ama özellikle doktora gidip değerlendirmedim sonucumu hiç 🥲
2 hafta sonraya iyi bir dahiliyeciden randevu aldım. Baktıracağım ne var ne yok.
Siz ne yapıyorsunuz diyetle düzene giriyor mu? Hipoglisemi mi deniyor bu duruma?

Hanımlar ben 1.66 boyunda 50 kiloyum aslında ideal kilom ama ne yazık ki alt karın göbeğim var bununda alk*lden dolayı olduğunu düşünüyorum çünkü artık eskisi gibi yağlı yiyecekler tüketmiyorum. Aranızda a*kl kullanıp düzenli spor ile fitliğini koruyan var mı? :KK43:

Ne içiyorsun? Ve ne kadar sıklıkta?
165 62 kiloyum alt karnım var ama benim genetik olduğunu düşünüyorum. Tabi alkol de etkiliyor. Mesela yalnız yaşadığım bir dönem haftada 3-4 içerdim. Çok kilo almıştım. Eskiden rakı bira tüketirdim. Yaş ilerledikçe bıraktım onları. Şimdi sadece şarap içiyorum. O da çok nadir ama o günlerden de kiloluyum çünkü artık bebem var 😂

O senin alın terin aç midenin ödülü canım benim 😘

İnşallah ablacım teşekkür ederim 😘

Himm kulağına fisildayim fiş kos fis koş😂

Canimcim sanada teselli ödülü 😍
Eki Görüntüle 3362649
Sen hafta boyu herseyimizle ilgilen bide üstüne diyet yap. Asıl ödül sana 😘
Teselli ödülüm çok güzel yaaaa :KK68:
Gözüm gönlüm hatta burnum şenlendi tatlışım :KK74:

Diyetisyen ? :ıslık:

Son düzenleme:
Ne içiyorsun? Ve ne kadar sıklıkta?
165 62 kiloyum alt karnım var ama benim genetik olduğunu düşünüyorum. Tabi alkol de etkiliyor. Mesela yalnız yaşadığım bir dönem haftada 3-4 içerdim. Çok kilo almıştım. Eskiden rakı bira tüketirdim. Yaş ilerledikçe bıraktım onları. Şimdi sadece şarap içiyorum. O da çok nadir ama o günlerden de kiloluyum çünkü artık bebem var 😂
Ben özel günlerde rakı ama evdeyken bazen film keyfi yaparken 2-3 bira içiyorum bıraksam eritirim diye düşünüyorum ama bırakmakta istemiyorum :KK70: o yüzden hem spor hem alkl ile dengeleme yapabilir miyim bilemedim...

X