Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışımın morali bozuk 🥺
Afiyet olsun. :KK14:
evet evet yeniden bir uzun oruca başlayamıyorum elim ayagım tütrüyor gibi oluyor ve garip bir açlık krizi geliyor gerşeyi agzıma basasım gelen bir his var derken bir iki gün kalmıuş reglime :KK70: :KK70: :KK14::KK14: tam toparladık demeye geri regl stresi siskinliği geliyor bu regl konusuna bi düzen gelmeli 20 günde bir ney ya :110:

ADINIZ: Wunderlost🤭
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Sınıf öğretmeni
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kilolu olmak 😅
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak, daha mutlu hissetmek, kıyafetlerin içinde kendimi daha iyi hissetmek için kilo vermek istiyorum.

Genel olarak hep böyle kilolu biriydim çocukluktan beri, iştahlı bir insanım, mutfakla da aram iyi, metabolizmam da yavaş. E bunlar biraraya gelince kilolu olmak sürpriz bir durum değil. Ama bu hep böyle sürecek diye bir şey yok beslenme alışkanlığımı değiştirirsem kacamakları dengelemeyi öğrenirsem kilo verebilirim diye düşünüyorum. Daha doğrusu hayat boyu zaten kilo al/ver şeklinde ilerledim ben aslında artık ideal kiloda olup korumaya geçmek istiyorum. Diyetisyene de gitsem kendim diyet de uygulasam kısıtlandığım için diyeti bırakır bırakmaz fazlasıyla yemeğe geri dönüyor ve doğal olarak tekrar alıyorum. Bunun önüne geçersem bu kısır döngüyü kırmış olurum diye düşünüyorum.
En son diyetisyende aralıklı oruç uygulamıştık o hoşuma gitmişti belki yine o tarz bir şeyler denerim bilmiyorum. Abur cubura bir sınır getirip akşam da 8 den sonra yemek yeme olayını kapattık mı bence yavaş yavaş da olsa kilo veririm diye düşünüyorum 🤷🥹 bakalım hayırlısı 💃💃💃
Sizi yemek bölümünden hatırlıyorum sanki yanlış değilse güzel sunumlarınız vardı. Hoşgeldiniz 🌸

Günaydınlar 🩵💙🩵💙🩵💙 IMG_20240103_095532.jpg
Kahvaltım 1 sahanda yumurta turp havuç 1 dlm ekmek

günaydın kızlar :KK60:

sabah 4'e kadar uyuyamadım, uykusuzluktan gözlerim kapanmasına rağmen, bir sıkıntı bastı içimi anlatamam, hayırlara vesile olsun inşallah

yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz, sağlıkla, keyifle bol ve kalıcı kilo vermeleriniz olur inşallah :KK60::KK200:

02/01 menü
sabah
kahve
öğle
kahve
akşam
4 kaşık makarna
6 kaşık pırası
1 portakal
2 lt su
1 yeşil çay
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit

02/01 spor

adım 7397 puan 739
aletli pilates 45 dk puan 450
toplam 1189 inşalalh
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit

Eki Görüntüle 3362699

tartım
cuma 66,4
bugun 65,0
fark 1,4
inşallah cumaya artar diye umut ediyorum
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit
Tebrik ederim canım harikasın🧿👏👏👏

günaydın kızlar :KK60:

sabah 4'e kadar uyuyamadım, uykusuzluktan gözlerim kapanmasına rağmen, bir sıkıntı bastı içimi anlatamam, hayırlara vesile olsun inşallah

yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz, sağlıkla, keyifle bol ve kalıcı kilo vermeleriniz olur inşallah :KK60::KK200:
Günaydın💕Hayırdır inşallah canım🙏

evet evet yeniden bir uzun oruca başlayamıyorum elim ayagım tütrüyor gibi oluyor ve garip bir açlık krizi geliyor gerşeyi agzıma basasım gelen bir his var derken bir iki gün kalmıuş reglime :KK70: :KK70: :KK14::KK14: tam toparladık demeye geri regl stresi siskinliği geliyor bu regl konusuna bi düzen gelmeli 20 günde bir ney ya :110:
Gelmezse de elimiz ayağımız dolaşacak emin ol. Biyolojik saat tik tak iyidir iyi :rapci:
Sabırlı ol bitanem istediğin her şeyi yapmana zamanın var. :KK5:Tunelin sonunda menopoz var nasılsa :KK14::KK14:

X