Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizimki 12 ayına girdi ilk dışını çıkardı
Hatta panik yaptım doktora sordum (niye cikarmadi diye )doktor bana sen hiç dişsiz bebek gordun mu illaki çıkar dedi
Geç çıkması daha da iyiymis
Evet canım, bende öyle duydum o yüzden no panik, sağlıklı olsunlar yeter

Hoşgeldin canım

Hoşgeldin canım

Hoş geldin succulent.
Ne güzel bir giriş böyle harikasın Menune bayıldım adımlarına da . Afiyet olsun. Kilon da çok güzel. Çıtırlar ligine girmeye şurada ne kalmış

Çıtırlar ligi de mi varmış Allahım ne güzel şeyler söylüyorsun sen öyle
Evet böyle bir giriş yaptım bugün ama çok acıktım dün. Biraz arttırmam lazım porsiyonları. Yoksa sürekliliğim olmayacak bu şekilde.

aynen. 2 aydır o yok. insülin direnci başlamış. üstüne hipom ilerlemiş. tokluk şekerim çok düşük vs. hepsi etkiliyor

48 olani bulamadim bu yukselmis hali idiama benim aclikmis tabi... arkadaslar bunlar duzelecek seyler yeter ki caresine tam uyun,bahanelerinizi curutmek icin burdayim

Gunaydinlar

Ben eliptikteyim kırmızı takım

Bugun Takımın icin ne yaptin? Sorusu soralim bundan sonra kendimize

İnşallah canım

Hoşgeldiniz. Öğretmenler odası gibi oldu buralar.

Günaydın Leylacim.
Doğru besinleri doğru zamanlarda
aldığımız zaman açlık tokluk kalmayacak bence de. O kadar haklısın ki tatlım.
" Bugün takımın için ne yaptın "
Ne güzel bir soru

Günaydın
Bende de tokluk böyle çok düşük çıkıyor ama özellikle doktora gidip değerlendirmedim sonucumu hiç
2 hafta sonraya iyi bir dahiliyeciden randevu aldım. Baktıracağım ne var ne yok.
Siz ne yapıyorsunuz diyetle düzene giriyor mu? Hipoglisemi mi deniyor bu duruma?

Ne içiyorsun? Ve ne kadar sıklıkta?
165 62 kiloyum alt karnım var ama benim genetik olduğunu düşünüyorum. Tabi alkol de etkiliyor. Mesela yalnız yaşadığım bir dönem haftada 3-4 içerdim. Çok kilo almıştım. Eskiden rakı bira tüketirdim. Yaş ilerledikçe bıraktım onları. Şimdi sadece şarap içiyorum. O da çok nadir ama o günlerden de kiloluyum çünkü artık bebem var

Teselli ödülüm çok güzel yaaaa
Gözüm gönlüm hatta burnum şenlendi tatlışım

Diyetisyen ?

Son düzenleme:
Ben özel günlerde rakı ama evdeyken bazen film keyfi yaparken 2-3 bira içiyorum bıraksam eritirim diye düşünüyorum ama bırakmakta istemiyorum o yüzden hem spor hem alkl ile dengeleme yapabilir miyim bilemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…