Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hangi alkol çeşidi? Bagimli derecesinde mi iciyorsun?

Evet alkil cesidi onemli konu😂
Ben özel günlerde rakı ama evdeyken bazen film keyfi yaparken 2-3 bira içiyorum bıraksam eritirim diye düşünüyorum ama bırakmakta istemiyorum :KK70: o yüzden hem spor hem alkl ile dengeleme yapabilir miyim bilemedim...

Günaydınlar beybilerimmm🥰😍 4 günün ardından sarıp sarmaladim kendimi okula gidiyorum😭 ama bu ne soğuk yaa hissetmiyorum uzuvlarimi
Allah kolaylik versin🌸
Günaydın 🍀
Bende de tokluk böyle çok düşük çıkıyor ama özellikle doktora gidip değerlendirmedim sonucumu hiç 🥲
2 hafta sonraya iyi bir dahiliyeciden randevu aldım. Baktıracağım ne var ne yok.
Siz ne yapıyorsunuz diyetle düzene giriyor mu? Hipoglisemi mi deniyor bu duruma?
Meyve ekmek yemiyordum ama dondurma cikolata vs yerdim hatta daha da dusmesine neden olurdu toklukta düşüktü... Dogru besini ekleyip duzene uydugunda hersey yoluna giriyor🌸 meyveyi ve ekmegi(yulafta buna dahil) tekrar ekledim duzenime..

Olsa anlatırlar kuzum. :KK36: Daha önce anlatmışlardı. Çeçen bir gelin adayım vardı yeşil gözlü. Anlaşamayip ayrılmıştı büyük oğlan. Aklıma geldikçe üzülürüm. :KK14:Bahtlari açık olsun. Dua ediyorum iyi insanlara denk gelsinler diye. 🙏❤️
İyi insanlarla karşılaşsınaşr inşallah,kısmet değilmiş demek ki çıtırcım bir bakmışsın gelin adayınla tanışıyorsun bile. :KK200: :KK60:
Nereye gidiyosun Hanımcım 😍

Hoşgeldin canım💕

Teşekkür ederim canım🙏

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Ben de 😅
Kızıma gidecem pastelcim,torunun okul tatili var 1 hafta beraberiz kısmetse.:KK200:

ADINIZ: Wunderlost🤭
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Sınıf öğretmeni
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kilolu olmak 😅
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak, daha mutlu hissetmek, kıyafetlerin içinde kendimi daha iyi hissetmek için kilo vermek istiyorum.

Genel olarak hep böyle kilolu biriydim çocukluktan beri, iştahlı bir insanım, mutfakla da aram iyi, metabolizmam da yavaş. E bunlar biraraya gelince kilolu olmak sürpriz bir durum değil. Ama bu hep böyle sürecek diye bir şey yok beslenme alışkanlığımı değiştirirsem kacamakları dengelemeyi öğrenirsem kilo verebilirim diye düşünüyorum. Daha doğrusu hayat boyu zaten kilo al/ver şeklinde ilerledim ben aslında artık ideal kiloda olup korumaya geçmek istiyorum. Diyetisyene de gitsem kendim diyet de uygulasam kısıtlandığım için diyeti bırakır bırakmaz fazlasıyla yemeğe geri dönüyor ve doğal olarak tekrar alıyorum. Bunun önüne geçersem bu kısır döngüyü kırmış olurum diye düşünüyorum.
En son diyetisyende aralıklı oruç uygulamıştık o hoşuma gitmişti belki yine o tarz bir şeyler denerim bilmiyorum. Abur cubura bir sınır getirip akşam da 8 den sonra yemek yeme olayını kapattık mı bence yavaş yavaş da olsa kilo veririm diye düşünüyorum 🤷🥹 bakalım hayırlısı 💃💃💃
Sen de mi geldin? Gel sarılalım. 🤣

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak, daha mutlu hissetmek, kıyafetlerin içinde kendimi daha iyi hissetmek için kilo vermek istiyorum.

Genel olarak hep böyle kilolu biriydim çocukluktan beri, iştahlı bir insanım, mutfakla da aram iyi, metabolizmam da yavaş. E bunlar biraraya gelince kilolu olmak sürpriz bir durum değil. Ama bu hep böyle sürecek diye bir şey yok beslenme alışkanlığımı değiştirirsem kacamakları dengelemeyi öğrenirsem kilo verebilirim diye düşünüyorum. Daha doğrusu hayat boyu zaten kilo al/ver şeklinde ilerledim ben aslında artık ideal kiloda olup korumaya geçmek istiyorum. Diyetisyene de gitsem kendim diyet de uygulasam kısıtlandığım için diyeti bırakır bırakmaz fazlasıyla yemeğe geri dönüyor ve doğal olarak tekrar alıyorum. Bunun önüne geçersem bu kısır döngüyü kırmış olurum diye düşünüyorum.
En son diyetisyende aralıklı oruç uygulamıştık o hoşuma gitmişti belki yine o tarz bir şeyler denerim bilmiyorum. Abur cubura bir sınır getirip akşam da 8 den sonra yemek yeme olayını kapattık mı bence yavaş yavaş da olsa kilo veririm diye düşünüyorum 🤷🥹 bakalım hayırlısı 💃💃💃
Hocam hoşgeldin senide görmek çok güzel burada :KK60: :KK200:

Aramıza hoş geldin canım :KK68:
Bizim hikayemizin düğüm bölümü de seninkine benziyor. :KK5:Birlikte güzel çözümlere ulaşalım.
Gün içerisinde ne yedigimizle yuzleştigimiz menü bildirimi, zaman içerisinde sağlıklı gıdalar tercih etmene , daha seçici , titiz davranmana yardımcı olacak. :rapci:Yorumlara, eleştirilere açik, kendinle de barişiksan çok hızlı ilerleyeceğine inanıyorum. :dua: :KK60:
Nur topu gibi bir öğretmenimiz daha oldu. :süslü:

02/01 spor

adım 7397 puan 739
aletli pilates 45 dk puan 450
toplam 1189 inşalalh
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit

0f4b397b-a944-46b8-8913-a28fc0d8b1bf.jpg

Çıtırlar ligi de mi varmış Allahım ne güzel şeyler söylüyorsun sen öyle 🫠🫠
Evet böyle bir giriş yaptım bugün ama çok acıktım dün. Biraz arttırmam lazım porsiyonları. Yoksa sürekliliğim olmayacak bu şekilde.
Bu hafta cuma günü tartı bildiriminle sen de ligde olacaksın canım .
LİG SIRALAMASI 29 ARALIK 2023

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@aysenurt399180.95👑👑
@serap91181.55
@kayipdunya82.15
@Tutku4484.1
Cordelia Cordelia 84.3
@Meryem130688.35
@60kiloyum89.5

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@Efenin_Annesi100.6@muhendishanim9857.1
@sara_28103.3@Limoni02659.7