Popüler Konu LenaG ile MasterFit

KİZLAAAARRRR
Hadi bakalım beni etiketleyip Ocak sonu hedefinizi paylaşın
Oleyyyy
Mmm sesli düşüneyim bugün 71.5 tum. Şubat da az.. 3.5 kilo iyi diye düşünüyorum. 68 iyi bence. Tamam hedefim 68 Mthn83
Menü saatlerini yazmamışsın ama erken yediğini düşünüyorum. Harika bir menü şifa olsun. Afiyet olsın canım

31.12.2023

10:48 Türk kahvesi tarçınlı Hindistan cevizi yağlı

12:00 1 yumurta

2 dilim çavdar ekmeği

1 dilim peynir

1 domates

6 zeytin

1 tatlı kaşığı bal

15:00 1 tane ceviz 2 kuru kayısı

19:30 1 kepçe mercimek çorbası

1 kase yoğurtlu havuç salata

2 tane fırın köfte

4 yemek kaşığı kadar çoban salata

1,5 litre su

4897 adım
Elhan Cordelia Ellssa

Eklentiler

• IMG_2670.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 22
Rabbim gönlünüze göre versin, güzel bir evde oturun inşaAllah
Benim eski evim çok güzel di, şimdiki oturduğum yere 1 sene alışamadım
Ben kiradayim canım . Evim olmasını ,kendi duzenimi oturtmayı çok istiyorum artık. Ev sahipleri çıkarıyor . Yüksek kiraya vermek için . Her sene bir evde 4 yıl geçirdim. Çok istiyorum hayırlısıyla ama çok pahalı. Bakalim..

30 Aralık menum
Sabah 07.00
1 dilim ekmek 1 kk peynir

Öğle 1 simit kuafordeydim.

Akşam
1 tavuk but
2 kaşık yoğurt

Elhan @blonde ambition
Dünkü menün harikaymış
Akşam öğünü çok beğendim. Sabah kaçamak hakkını kulanıyosun anlladım. Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun oğluşa.
Korkulacak kadar olmayan menün için de afiyet olsun canım

Süper menü. Afiyet olsun canım
Allah gönlüne göre versin canım

Afiyet canım Çok güzel bir menü

Ay tam istediğimi tarif etmişsin . Saol canım benim . İnsallahh
Büşracim bu dediklerimi çocukları uyuttuktan sonra yapmanı rica ediyorum.
Sessiz bir ortamda nasıl bir evde yaşamak istiyorsan orayı gözünde canlandir( konumu da dahil) kendini o evin içinde düşün. O eve sahip olmanın sana neler hissettirecegini , tüm ev halkıyla orada kendini hayal et. Sonra da Allah'a nasip etmesi için dua et.
Oturduğum evi almak neredeyse hayal gibiydi başka müsterisi vardı başka sorunlar falan ..., ben bu yazdıklarımı bıkmadan yaptım . Şimdi o evde oturuyorum.

tamam bulurum şimdi netten bir bakayım.
erkekler genelde etçil oluyor. çok azı sebzecidir. kuzenlerimden birinin eşi sebzeci. sebzeye bayılıyor. et türevlerini seyrek yiyor. nadir bir tür arkadaş
Benim de büyük oğlum ve babası etçi, küçük oğlum hamurişi sever, ben et, sebze, hamurişi severim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…