Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Büşracim bu dediklerimi çocukları uyuttuktan sonra yapmanı rica ediyorum. :dua:
Sessiz bir ortamda nasıl bir evde yaşamak istiyorsan orayı gözünde canlandir( konumu da dahil) kendini o evin içinde düşün. O eve sahip olmanın sana neler hissettirecegini , tüm ev halkıyla orada kendini hayal et. Sonra da Allah'a nasip etmesi için dua et. :dua:
Oturduğum evi almak neredeyse hayal gibiydi başka müsterisi vardı başka sorunlar falan ..., ben bu yazdıklarımı bıkmadan yaptım . Şimdi o evde oturuyorum. :KK36:
Harfiyen yapacam canım . Üzerine de bir hacet namazı kılarım . İsterim Rabbimden . Çok saol canım benim. Bizimde inan karmakarışık . Kredi faizden dolayı çekmiyoruz günah diye. Toplam 1400 civarı var elimizde 2milyon altına daire yok . Bayağı da gezdik . Rabbim hayırlı bir kapı açacak , inanıyorum . Yoksa bizim alım gucumuzle bu ekonomiyle çok zor. Aslında yüksek tutarlar ödeme imkanımız var çok şükür . Ama o kadar para bulmak eşten dostan o zorluyor bizi . Hayırlısını istiyorum sadece 😘

Harfiyen yapacam canım . Üzerine de bir hacet namazı kılarım . İsterim Rabbimden . Çok saol canım benim. Bizimde inan karmakarışık . Kredi faizden dolayı çekmiyoruz günah diye. Toplam 1400 civarı var elimizde 2milyon altına daire yok . Bayağı da gezdik . Rabbim hayırlı bir kapı açacak , inanıyorum . Yoksa bizim alım gucumuzle bu ekonomiyle çok zor. Aslında yüksek tutarlar ödeme imkanımız var çok şükür . Ama o kadar para bulmak eşten dostan o zorluyor bizi . Hayırlısını istiyorum sadece 😘
Sen iste bitanem nasıl olacağını düşünme, burası çok önemli :dua:

gezegenfeza gezegenfeza ama şu da bir gerçek ki ard arda fırında kereviz ve alabaş yapmak sıkıcı geliyor. ben uzun bir süre ara vermiştim 😁 patatessss diye koşmuştum 😂
Kerevizi yaptığım zaman Çökertme kebabı yapıyorum, iyi aklıma getirdin çarşamba yapsam

Selamlar. Herkes iyidir inşallah. Oğlum kızım ben eşim biraz soğuk mu kaptık ne oldu hastalandık. Gelemiyorum gündemi takip edemiyorum. Tüm hastalara acil şifalar dilerim. ❤️
Merhaba Rüveydacim. Çok geçmiş olsun. Ailecek sağlığınıza kavuşmanızı dilerim. :dua:Gundemde çok fazla bir değişiklik yok. Hastamız çok inşallah çabuk atlatirlar. 🙏💐

pastelfit pastelfit Elhan Elhan

31 Aralık 2023

sabah yok

ilk öğün 13.30
1 mandalina

öğlen 14.30
pırasalı otlu peynirli omlet
3 zeytin, 1 tk petek bal
1 dilim avokado
domates salatalık
4 adet yulaf ekmeçiği (instada vardı. pankekten daha ince ve küçük)

ara 17.00
30 gram fındıklı çikolata
1 kupa filtre kahve

akşam 19.00
soğanlı biberli et kavurma
1 kase bezelyeli havuçlu pilav
1 küçük kase cevizli yoğurtlu kereviz
2-3 çatal domates soslu acı biber kızartma
.
şimdi yeşil çay içiyorum.
evde olunca geç yatıyorum. kan şekerim düşerse belki biraz kuruyemiş yerim. şimdilik yemiyorum.

1,5 lt su

şimdi kaç kilosun? altta 74.5 yazıyor da ondan merak ettim
61.6 yim Geçen sene bu zamanlar 83 kiloya ulaşmıştım Diyetisyene başladım artık kendi başıma uğraşacak takatim toktu Mayısta 60 a indim Ama sporda yaptığım için daha zayıf görünüyorsun
Korumaya uğraştım hep Geçen ay arka arkaya yeme krizlerim oldu baktım 64.9 olmuşum Aman dedim yeniden başladım dikkat edip spor yapmaya Ödem gitti ilk hafta Ama sonra zorlandım Burada ki günlüğüm aklıma geldi Yeniden bulup yazmaya başladım

Oleyyyy :KK71::KK71::KK71:
Mmm sesli düşüneyim bugün 71.5 tum. Şubat da az.. 3.5 kilo iyi diye düşünüyorum. 68 iyi bence. Tamam hedefim 68 Mthn83 Mthn83

Menü saatlerini yazmamışsın ama erken yediğini düşünüyorum. Harika bir menü şifa olsun. Afiyet olsın canım 😍
6 buçuk gibi masayı topluyordum. Ama kestane sonraya kaldı

31.12 ( bugün o kadar yoruldum ki çok bir şey yapamadım canım )
5000 adım ,500 p ( telefonu evde bırakmak zorunda kaldım çocuklardan dolayı yoksa eminim çok daha fazlasını yürüdük bugün )
300 ip atlama 1500 p
Toplam 2000p
Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-31-21-55-43-693_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2023-12-31-21-55-43-693_com.mi.globalminusscreen.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 21
X