Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım seninle aynı kaderi aynı duyguları yaşıyorum bende asla bırakmak istemiyorum halledeceğiz canım bosver dünü unutalım bugüne ve sonrasına bakalım yalnız değilsin

Sağol kuzumm iti yürüyüşler bitanem evet farklı skorlarla vücudu şaşırtmak lazım diye düşünüyorum bende gerçekten vücut bu rutine alıştı amannn bu mu yaniii nanik der gibi yapıyor

Sidoşum bu karamsarlık yerini aydınlığa bırakacak. Biz yanındayız menüleri yazmak çok çok önemli her geçen gün daha da güzelleşecek. Pankek yaparken kendine yulaf unlusunu yap . İmkanın varsa stevia şeker al . Şekersizse zaten sorun yok. Biraz emek istiyor sen başaracaksin . Akşam ogunun gerçekten kötü olmuş. Meyveli bir yoğurt işini görürdü bir kaşık yulaf ezmesi birazcık kuruyemiş ohhh mis. Kendine özel mutlaka bir alışveriş listen olsun. Yiyeceğin sağlıklı bir yemeğin olmadığında büyük kurtarıcı. Bunlar chia, keten tohumu, yulaf ezmesi, yulaf kepeği, kinoa -sevmezsen çıkar- çiğ fındık, ceviz , leblebi, fıstık -kavrulmamis tuzsuz- kuru kayısı, kuru erik , sunta - çörekotlu olan lezzetli biraz- kefir , maden suyu...Bu yatırımlar sana çok faydalı olacak.

Çok teşekkür ederim ablacım önerilerin için desteğin için. İnşallah ben de inanıyorum

Günaydın kankişim.

Günaydın kuzum.
Nickini ce eeeeeeee diye okuyorum hep
bende : ))) bide suspushanım süslüpüslü diye okuyom : )) cordelia kurdele
Sana katılıyorum bitanem. Parayla satın alamayacaklari bir değerimiz olduğunu anlamaları iyi oldu. Cumhuriyet ve Atamız kırmızı çizgimizdir.
bu işi yine kendine bağlar birileri benim talimatımla çekildiler olur...
Günaydın
Dünden bu yana düşmüş tartının ibresi.
Dün 71.8
Bugün 71.1
Haaylaa 70 göremediö ucundan olsadaa. Bakalım büyük gün yarın sabah olsun
aramızda kalsın sevgili kırmızı takım arkadaşım ben de 59.8 çıktım,dün 60.8 dim
ne kadar da mavi takıma yakışacak bir menü olmuş Sidelyacığım kırmızı takımdayız Elhan ımızın dediği gibi pankeki yulaf unu ile yapabilirsin... keşke ağzımıza atmadan önce herşeyin kalorisi üstünde yazsa ne güzel olurdu,yağ oranı şu kadar falan,beni yersen bu kadar hareket etmen gerek vs... sana tavsiyem krep yap tuzlu seviyorsan içine labne hindi füme yeşillik vs,tatlı seviyorsan içine muz ve 1 tk tahin pekmez ya da fıstık ezmesi gezdir çok tatmin edici oluyor bence diyete uygun tarifler paylaşabiliriz birbirimize destek için

s i d e l y a belki denemek istersin bak bunlar benim bugün gündüz ogunum olacak

Firinlanmis brokoli,karnibahar,sogan,havuc ve 1 yk labneyi catalla ezerek karistirdim
Biraz haslanmis nohut ekledim tambugday lavasla dürüm yaptim inan cok lezzetli oluyor

Ara öğün icinde yarım muz ustune biraz kakao ve 1 tk fıstık ezmesi gezdirdim onu yicem (regl donemine 4 gün kaldi tatli istahimi kapatiyor boyle seyler)

Aksamda yine sebze agirlikli bir menü düşünüyorum

Ay bunlar çok güzel afiyet olsun

Ne dengesiz vücudum var benim ya. Bir haftada dört kilo alıp bir günde bir kilo verebiliyorum
Maşallah sabır ne kadar önemli
Çok teşekkür ederim ablacım önerilerin için desteğin için. İnşallah ben de inanıyorum
Sidoşum kendine inandiysa tamamdır
Günaydın herkese
Günaydın Sibelim
Yataktan selamlar
Sıcak yataktaki fistigima selamlar
74.200
1,100 de benden gitmiş
Bakalım yarın 73 kaç çıkacak

Süslüpüslü çok tatlıymış ya ilahi Leylacim
Gündem hakkındaki düşünceni destekliyorum canım. Kral için yas ilan eden birileri bunlar . bu da var .
Planlaman gerçekten müthiş. Cogumuza ilham vereceğine eminim. Afiyet şifa olsun canım
Günaydın kızlar
Günaydın casminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…