Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harika bir fikir...bence bir günlük aç müridin olurum. Fikir anası sensin. :super:
Sayfa olarak açarsak haksızlık olur bitaneme :KK60::KK36:
"Masterfit öğünler" olabilir🤩🥰Kolay ulasabilmemiz ve elimizin altinda olmasi icin olabilir ama nasil acilir hangi baslikta acilmali inan bilmiyorum🥲

s i d e l y a s i d e l y a belki denemek istersin bak bunlar benim bugün gündüz ogunum olacak

Firinlanmis brokoli,karnibahar,sogan,havuc ve 1 yk labneyi catalla ezerek karistirdim
Biraz haslanmis nohut ekledim tambugday lavasla dürüm yaptim inan cok lezzetli oluyor😋

Ara öğün icinde yarım muz ustune biraz kakao ve 1 tk fıstık ezmesi gezdirdim onu yicem (regl donemine 4 gün kaldi tatli istahimi kapatiyor boyle seyler)

Aksamda yine sebze agirlikli bir menü düşünüyorum

Eki Görüntüle 3360885 Eki Görüntüle 3360886 Eki Görüntüle 3360887 Eki Görüntüle 3360888 Eki Görüntüle 3360889
Kocaman yutkundum. Ağzıma uzatmışsın gibi görünüyor. Kalkim havuçla marul yapraklarımı bu resme bana bana yiyeyim bari😃😃

Kocaman yutkundum. Ağzıma uzatmışsın gibi görünüyor. Kalkim havuçla marul yapraklarımı bu resme bana bana yiyeyim bari😃😃
Vitrinlik degil bunlar mideye indirmelik 🤩 ogluma tattirdim anne bu patatesli börek gibi ayni dedi cok begendi,ben lezzetini tarif edemiyordum 🙈 börek sevenlere duyurulur😂

s i d e l y a s i d e l y a belki denemek istersin bak bunlar benim bugün gündüz ogunum olacak

Firinlanmis brokoli,karnibahar,sogan,havuc ve 1 yk labneyi catalla ezerek karistirdim
Biraz haslanmis nohut ekledim tambugday lavasla dürüm yaptim inan cok lezzetli oluyor😋

Ara öğün icinde yarım muz ustune biraz kakao ve 1 tk fıstık ezmesi gezdirdim onu yicem (regl donemine 4 gün kaldi tatli istahimi kapatiyor boyle seyler)

Eki Görüntüle 3360885 Eki Görüntüle 3360886 Eki Görüntüle 3360887 Eki Görüntüle 3360888 Eki Görüntüle 3360889
Nohutla sorunlar yaşıyorum 🙄

Kizlar bu hafta tarti sonuçlarından da anlaşılan herkesde bir salma var sanırım

Ben normalde yılbaşı hedefimi tamamladım 74.8 di tekrar hedefi geri çektim 73 dedim ama kastim 73 u ucundan da olsa gormekti aslında ulaşmış olmuyormuyum
100 gramcik hadi ucu kıyısı yok senin için zafer bayraklari var. Kimseden rica etmek zorunda değilsin. Hakkın o senin zafer bayragini dalgalandir 😍
Üstüme düşen görevi layığıyla yerine getirirm inşallah😄 çok heyecanlıyım yarışma olayı daha farklıymış 😊
Böyle taze kanlar can veriyor gerçekten ♥️
Kizlar elinden tutsun ben arkadan itekleyecegim. :KK53: Kaçarım tuyerim olayını da unut sen. :KK62:
Elindekiyle mi arkamdasin 🙄😂
Ulaşmış oluyorsun tesnimim. :KK5:
Hayır zaferinin önünde kırıntılar var. Basıp geçecek inşallah ve ulastimmi acaba diye kimseye sormayacak. Bunun için tastige ihtiyacı yok çünkü zafer onun olacak ben inanıyorum 😍

Maşallah 🧿 sabır ne kadar önemli :dua: :KK60:

Sidoşum kendine inandiysa tamamdır :rapci:

Günaydın Sibelim :KK36:

Sıcak yataktaki fistigima selamlar :KK60:

🧿🙏🧿

Süslüpüslü çok tatlıymış ya ilahi Leylacim :KK48:
Gündem hakkındaki düşünceni destekliyorum canım. Kral için yas ilan eden birileri bunlar . :KK62:bu da var .

Planlaman gerçekten müthiş. Cogumuza ilham vereceğine eminim. Afiyet şifa olsun canım 😘

Günaydın casminim. :KK60:
Sabır çok önemli de bazen tükeniyor hocam. Şu bir haftadır yasamadigimiz şey kalmadı. Ve bunu da yiyerek unutmaya çalıştık herhalde. Hem evde hem okulda sıkıntılar oldu. Çok şükür toparlandım. Silkele kendini de kendine gel dedim. Bir daha ayrılmak istersem gönderme beni. İzin verme olur mu? Yoksa sonra hep dört kilo ile geri gelirim . :KK70: :KK70:

Canım gerçekten çok güzel görünüyor. Aslında çok yabancı olduğum şeyler değil bunlar. Benim kendime vakit ayırmam gerekiyor bunun için motivasyon lazım. Bugün spor yapacağım. Beni motive ediyor. Yeme konusunda da frenmemi sağlayacağına inanıyorum.

Günaydın
Bugün planlarım farklıydı
Oturmaya gidecektim. Kahvaltıyı es geçip orada öğün yapacaktim
Sonra eşim tarafini kahvaltıya aldım. Oturma uzayınca gezmeyi iptal ettim. 12 gibi onlar kalktı eşim hazirlan götüreyim dedi. Şimdi hazırlanıyorum 🙄😅😅
Benim bir sorunum da bu. Ya misafir geliyor ya ben gidiyorum. Ve tahmin edersiniz sofraları. Ama işte bende bitiyor kendimi planlarlarsam en az zararla kurtarırım.

Sabır çok önemli de bazen tükeniyor hocam. Şu bir haftadır yasamadigimiz şey kalmadı. Ve bunu da yiyerek unutmaya çalıştık herhalde. Hem evde hem okulda sıkıntılar oldu. Çok şükür toparlandım. Silkele kendini de kendine gel dedim. Bir daha ayrılmak istersem gönderme beni. İzin verme olur mu? Yoksa sonra hep dört kilo ile geri gelirim . :KK70: :KK70:
Yağlı bir sopayla seni beklediğimi bil :sopa::sopa:

100 gramcik hadi ucu kıyısı yok senin için zafer bayraklari var. Kimseden rica etmek zorunda değilsin. Hakkın o senin zafer bayragini dalgalandir 😍

Böyle taze kanlar can veriyor gerçekten ♥️

Elindekiyle mi arkamdasin 🙄😂

Hayır zaferinin önünde kırıntılar var. Basıp geçecek inşallah ve ulastimmi acaba diye kimseye sormayacak. Bunun için tastige ihtiyacı yok çünkü zafer onun olacak ben inanıyorum 😍
Mizrakla ittiririm acımam bak :KK53:arkan sağlam endişe etme, önündeki taşlara, çukurlara odaklan . :KK62:

"Masterfit öğünler" olabilir🤩🥰Kolay ulasabilmemiz ve elimizin altinda olmasi icin olabilir ama nasil acilir hangi baslikta acilmali inan bilmiyorum🥲
Tatlım fotoğrafları adım adım takip et, kulağına bir şeyler fısıldayacak.
Screenshot_2023-12-30-12-57-59-970-edit_com.opera.browser~2.jpg
Screenshot_2023-12-30-12-58-18-694-edit_com.opera.browser~2.jpg Screenshot_2023-12-30-12-59-04-265-edit_com.opera.browser~2.jpg
Aciklamani da yaz. Bu kadar ☺️

X