Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın. 24 Aralık pazar gününün Z raporu:

Kahvaltı 11.00
Antep peynirli, söğüşlü yarım dürüm.

Arada yine bir dilim soğuk baklava, sonra bir latte.

Akşam 16.30:
Mercimek çorbası, patlıcan musakka, havuç tarator.

Dün akşam misafirlerim vardı, hasarsız atlattım. İrade sınavıydı resmen benim için onları yapıp yememek. Bugün de kazanırım inşallah aynı sınavı.

WC yok daha ne olsun canim benim de kaç gündür tık yok önemli olan incelmek tartı da önemli tabi burası için ama merak etme oraya da yansıyacaktır
Yansisin bi moralimiz düzelsin Kabizlik yasamazdım birde o çıktı Kivi yemek iyi geliyormuş diye gördüm denemek istersen Karnıyarık otu tozu deneyeyim diyorum almamıştım görüyordum instagramda ama gecmiyor Bakarak olayım indirim vs

Kiviyi çok severim ama alerjim var ağzım dilim param parça oluyor tadına bile baksam karniyarik otunu hiç duymadım. Elma sirkesinin bağırsak çalıştırdığı söyleniyor ben unutuyorum sabahları hep içmeyi

Kimler gelmiş öyle hoş geldin canısı

Geçen demiştim sana zaten iyi olmuş geldiğin,sinsirellalar ne derlerse ben derim
Hep görüyordum topiği ama hiç aklıma gelmemişti. Sen deyince bi deneyeyim dedim. Şimdilik iyi gidiyor. Üç gündür aralıklı oruç uyguluyorum. Akşam beşten sonra yemek yok. Tartıya yansımış o bile.

Sevgili Arkadaşlar bugün pazartesi kilo bildirimlerinizi 13.00' e kadar yapmanızı rica ediyorum. Kaptanlarimiz fotoğrafli bildirimlerini bildiğiniz üzere özel mesajla benimle paylaşacaklar. Hepinize bol eksili bir gün diliyorum. Diğer arkadaşlar fotoğrafsiz
Geçen Cuma:
Pazartesi:
Fark:
Kaptan etiketi
biçiminde paylaşacaktır.

Busra196 KIRMIZI KAPTAN
Wilma11 MAVİ KAPTAN
Mthn83
gezegenfeza
Ellssa
fesang
minerva1988
@Ruveyda-
blonde ambition
Beth18
patimsilizm
suspushanimcim
badem000
Elhan
Jasminium84
Cordelia
pastelfit
menekse_kokusu
60kiloyum
Tesnim1903
Limoni026
M Meryem1306
M muhendishanim98
aysenurt3991
serap911
E Elagozlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…