Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Owwwww harikasın kaptanım
Benim de niyetim kaçamağımı pztsi sabahı yapmaktı ama kısmet olmadı üzgünüm gerçekten. Tartıya yansırsa cumaya fazlasıyla telafi ederim bana güven

Owwwww harikasın kaptanım
Benim de niyetim kaçamağımı pztsi sabahı yapmaktı ama kısmet olmadı üzgünüm gerçekten. Tartıya yansırsa cumaya fazlasıyla telafi ederim bana güven
Güveniyorum canım . Zaten o yürüyüşle bir şey kalmamıştır bence . Ödem için kiraz sapı ,mısır püskülü, yeşil çay ne varsa elinde iç bu gece belki yansımaz bile

24 Aralik

Menu ve spor

Spor 8.070 adım 800 puan

Sabah 09.30
2 mandalina .2 ceviz

Öğle 12.00
1 kaşık biberli yumurta
2 zeytin
2 kk peynir
1 dilim tbe
1 lokma simit

Ara 15.00
1 portakal

Akşam 17.30
2 yumurta
Salata
2 wasa

Ara 21 00
Yogurt

Elhan Wilma11

Eklentiler

• Screenshot_20231224_225242_Huawei Health.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 20
Sporlarım

23 Aralık Cumartesi (Dün)
200 ip atlama 1000 puan
50 dakika zumba 500 puan
Toplam = 1500 puan Cordelia

24 Aralık Pazar ( Bu gün)
200 ip atlama 1000 puan
50 dakika zumba 500 puan
Toplam = 1500 puan Cordelia

Bu gün ki menüm Elhan

Kahvaltı = simit ,peynir,zeytin,yumurta,çay

Ara = 2 incir ,2 ceviz, kahve ve 1 muz

Akşam = sardalya ,kalamar ,salata

Busra196

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım Sınavdan başarılı sonuçlar gelir inşallah. Kizartmalar fırında bu enfes Yuruyus de mükemmel tatlım. Fotoğraf olmadığı için puan yazılmaz olsun ama bol kalori harcatmis
Sağol canım benim insalahh iyi sonuçlar alırım
Teşekkür ederimmmm
Ay cok nefis oluyor kahve yaninda mutlaka dene bir de isiriyon citirt ediyo falan fistik ezmesi muz tat cümbüşü ruhen tatmin ediyor
Ayyy ne güzel anlatmışsın bende yapayım citirt sesini duyayım nefis olur tadı

Karabuğday ekmeği
Ekşi maya ekmek
Tam tahıllı ekmek
Bunları fırından alıp kestiriyorum buzluğa atıyorum yiyeceğim zaman çıkarıp biraz kızartıyorum canım
anladım canım. dolapta hazır olunca iyi oluyor. kara ekmek deyince acaba farklı bir paket ekmek mi alıyor dedim. yoksa sen kendin yapmazsın biliyorum

Uyku kalitesini düşürmemesi bakımından güzel ama sabah ödem olduğunu söyledigin için sıkıntı tatlım. Acaba niye böyle oluyor? Gerçekten merak ediyorum.
Yaklaşık 20 senedir troid var, ameliyat oldum lakin ödem için çok fazla sebepler ortaya çıktı, üstüne birde bu sene lenfödem eklendi
Başka sebep yok heralde
Yoksa gencim, güzelim, sağlıklıyım, balina etliydim, alabalık etli oldum, hedef hamsi

Harikasın canım daha ne kadar övelim
Bavul hazırlayım mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…