Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanım. Menun genel itibariyle az ama makarna ne yapar bilmiyorum inşallah yarın kaptanlık yarışında istediğin sonucu alırsın.

Kahvaltı yok mu rakibem

Afiyet olsun kaptanım Menun harika.

Nasıl oluyorsa yatmadan 2 saat öncesi 1 lt su, 1 kupa kahve içiyorum, hah gece wc ye giderim diyorum, yok. İçtiklerim kalıyor, öğleye doğru anca sık gidiyorum
Uyku kalitesini düşürmemesi bakımından güzel ama sabah ödem olduğunu söyledigin için sıkıntı tatlım. Acaba niye böyle oluyor? Gerçekten merak ediyorum.

Afiyet olsun kaptanım. Menun genel itibariyle az ama makarna ne yapar bilmiyorum inşallah yarın kaptanlık yarışında istediğin sonucu alırsın.
Alıcam inşalllah
hastalığı yeni yeni atlatıyorum
Öksürük biraz olsa kesildi burnum akıntı azaldı şükür bitki çaylar içmişim bide pekmez tereyagi yaptım her türlü
Çok uyudum. Ama çok şükür iyiyim .
Dudağım uçuk oldu çok kötü . Kremledim hep .
Bugün de pazar çocuğu yıkıycam
Pazar günü hiç işim bitmedi sinir bozucu

Geçmiş olsun kaptanim.
Dinlenmekle iyi etmişin. Çok uyudun ama pazar günü hiç işin bitmedi. Gercekten sinir bozucu.

Wilma11 Elhan

24 Aralık 2023

sabah 1 kupa yeşil çay

öğlen 13.20
1 kepçe tarhana çorbası

saat 14.00
bol peynirli az sucuklu dukan tost
2 dilim avokado
4 çeri domates, köz kapya biber
1 tk petek bal

ara 17.00
1 kare bitter
1/4 karabuğday patlağı
1 kupa filtre kahve

akşam 18.50
2 kepçe yoğurtlu yayla çorbası
1 servis kaşığı çıntar mantarı sotesi
domates marul salatası
3 lokma tbe

ara 20.30
1 avuça yakın ay ve kabak çekirdeği karışımı (içinde 5 badem de var)

1,5 lt su

Afiyet olsun bademcim. Yöresel otlu yemekler çok şifalı oluyor.

Menun çok güzel bitanem. Çekirdeklere kadar olan bölüm harika ötesi.
Çekirdekler hakkında bir şey diyemem. Sağlıklı olduğunu söyleyen uzmanlar var. Sadece varsa tuzu sikinti olabilir su tutar diye ...Yarın motivasyon olsun diye güzel bir eksi görmeni dilerim canım.

ayçekirdeği tuzsuzdu canım. yemesem iyiydi ama akşam protein yemeyince destek olsun dedim

menü çok çok güzel ve dengeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…