Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Özel bir menü müydü diye sormamin sebebi akşama kadar meyve vardı . Bazen direnç kırmak icin doktor farklı listeler verebiliyor bilmeden yorum yapmak istemedim casminim.

Önümüzdeki cuma takımlara girebilirsin. Pazartesi fotoğraf şartımız yok, aç karnına tartılır paylaşırsan sevinirim. Hazırlık bölümüne aldım.

eti daha fazla yeseydin keşke tok tutardı.
Çok azdı
Salata malzemesini de almış, oğlunun arabasında unutmuş, oğlu uzakta oturuyor diye dahada getir dememiş, pazar günü tüm marketler kapalı, alma şansımız yoktu, 2 gündür akşamları tam doymuyorum.
Çokda önemsemiyorum, nice açlar varken doymaya utanıyorum

Hoşgeldin canım
İlk sayfayı okuyup formu doldurursan çok iyi olur
Sabah kaptanımız mesaja dönüş yapar

Selam kızlar
Fit olmak istiyorum ...olamıyorum... Bi on kilo bilemedin 15 versem çok çok çok mutlu olucam. Olmuyor . Napabilirim yardım istiyorum
Overlokçu geldi haniiiiiiiiiim
Selam hoş geldin
Bizimle vakit geçirmen yeterli yapman gereken sadece bu bademcim. İlk sayfada katılım formumuz var doldurup tekrar paylaşırsan arkadaşlar da seni tanır. İdeal kilona kavusmani diliyorum.

İstikrarlı gidiyorsun kankacim. Pazartesi tartısı önlem almamızı sağlıyor , kacamaksiz öğünlerle cumaya kadar en az bir yarım kilo gidecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…