Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@Mehfam
@blonde ambition
sibel_84 sibel_84
@s i d e l y a
@sudansebep
sara_28 sara_28
@Nergis 35
Herkese merhaba Tuğçe ben =)
Sayesinde 20 kilo verdiğim kürümü paylaşacağım sizinle tansiyon ve myom tarzi kanamaya sebep olan bir rahatsızlığı olmayanlar isterlerse yapabilir çok guzel kilo verdiriyor.

4 limon
3 yk taze zencefil
2 yemek kaşığı biberiye
8 bardak su

8 bardak suyu kaynat limonlari at 7dk kaynasın. Zencefili koy 5dk kaynat. 2 yk biberiye koy altını kapat. 3 4 saat demlenmeye birak süz.
Sabah aç karna 1 tk sirkeli su ardından 1 bardak kür.

Aksam yatmadan 1 bardak kür.

Yesil çayın içine 2 top karabiber 1tk sirke. ( ara ogunler de )

Ben çok faydasını gördüm kızlar dyt. Derya binicinin listesini yapıyorum yapmak isteyen olursa her hafta verdiği kurleri atarim
Beyaz bayrak cekcem kız bu ne hız 😅😅

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
Elhan Elhan ablacım bildirim yapamadım evde de değildim zaten.
Bu hafta masterfite katılmayayım
Yaa çok üzüldüm canım. Allah yardımcınız olsun. Sağlık haberlerini almayı ümit ediyorum canım. Dualarımız sizinle. Acil şifalar olsun. :dua:

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
Çok çok geçmiş olsun, Rabbim şifa versin 🤲🏻

Dualarım sizlerle

Bu haftanın kaçamaklar yapılmış tüm hafta götürür bu bizi :* :KK70: kacamaksiz bir hafta olsun inşallah hepimiz icin
Amin inşallah
@Mehfam
@blonde ambition
sibel_84 sibel_84
@s i d e l y a
@sudansebep
sara_28 sara_28
@Nergis 35
Herkese merhaba Tuğçe ben =)
Sayesinde 20 kilo verdiğim kürümü paylaşacağım sizinle tansiyon ve myom tarzi kanamaya sebep olan bir rahatsızlığı olmayanlar isterlerse yapabilir çok guzel kilo verdiriyor.

4 limon
3 yk taze zencefil
2 yemek kaşığı biberiye
8 bardak su

8 bardak suyu kaynat limonlari at 7dk kaynasın. Zencefili koy 5dk kaynat. 2 yk biberiye koy altını kapat. 3 4 saat demlenmeye birak süz.
Sabah aç karna 1 tk sirkeli su ardından 1 bardak kür.

Aksam yatmadan 1 bardak kür.

Yesil çayın içine 2 top karabiber 1tk sirke. ( ara ogunler de )

Ben çok faydasını gördüm kızlar dyt. Derya binicinin listesini yapıyorum yapmak isteyen olursa her hafta verdiği kurleri atarim
👍

Takımlar hayırlı olsun. Mthn83 Mthn83 fedakarlığın için teşekkür ederim. diyetkolikmom diyetkolikmom ikinize de başarılı bol eksili bir hafta geçirmenizi dilerim. :dua:
İnşallah arkadaşlarımı yarım bırakmam. Biz bı ekibiz kızlar hepimiz yanliziz hepimiz biriz. Hangi takımda olursak olalım ❤️

Elhan Elhan abla bu hafta bende katılmak istiyorum yarışmaya en son 1 ay önce tartildim daha bakmadım kiloma hafta sonu tartıya pil alıp pztesi tartı resmi gonderirim insallah
Mesajlara bakayım canim. Hangi takımda eksik varsa oraya etiketlerim seni. Çok yerinde bir karar verdin. Günler aleyhimize geçiyor. :KK60:

92. ETAP
@TemelinSafinazi
@Ozzybal
@sudansebep
@Hayalkuran
@kayipdunya
Jasminium84 Jasminium84
@s i d e l y a
@Ruveyda-
sibel_84 sibel_84
@blonde ambition
Mthn83 Mthn83
@Akrrep
@Nergis 35
@menekse_kokusu
sara_28 sara_28

Sevgili arkadaşlar bu listede olup da yarışmak istemeyen veya bu listede olmayıp yarışmak isteyen varsa beni etiketleyip yazmasını rica ediyorum. Bir an önce takımlarımızı kurup işlerimize bakalım. :KK68::KK68:
Ben şimdilik takımlarda yer almak istemediğimi söylemiştim kaptanım 😉

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun canım
Rabbim acil şifalar versin 🤲🏼 dualarımız sizinle

Çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah 🙏

X