Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam saracim...Geçici liste yayimlayip sordum. Yazdığını hatırladim şimdi. Kusura bakma. :KK60:
Önemli değil canım benim :KK36: pazartesiden itibaren spora başlıyorum ve tam anlamıyla diyete de başlıyorum sıfır kaçamak bol su ve spor eğer motivasyon yakalayıp kilo vermeye başlarsam yeniden takımlarda rüzgar estirmeye başlarım :KK39:

Eğer çok eksik geliyorsa kırmızı takımdan birini seçebilir mesela beni 🤣🤣
Elhan Elhan kaptanım çok korkuyorum pazartesi tartisindan😅😅
Evet, kırmızı kaptan olarak ilk diyetkolikmom diyetkolikmom seçmek seni şampiyonluğa götürürdü,
Yapacak bişey yok, moral yüksek, hamurişi eksik bir hafta geçirmelisin 🥰

Korkunun ecele faydası yok tatlimm Gecen hafta gibi güzel bir programla iyi bir eksi alabilirsin. :KK60:
Yok abla program yoktu gece 11 de künefe yiyerek program mi olur. Misafir stresi beni zayiflatti sanırım. Belki takım stresi de aynı şeyi yapar. Su şişemi bağrıma bastım valla. Sporda yapıyordum da oğlanın ödevleri baskın geldi 😁 yoksa hiç spordan kacarmiyim 🤣

Yok abla program yoktu gece 11 de künefe yiyerek program mi olur. Misafir stresi beni zayiflatti sanırım. Belki takım stresi de aynı şeyi yapar. Su şişemi bağrıma bastım valla. Sporda yapıyordum da oğlanın ödevleri baskın geldi 😁 yoksa hiç spordan kacarmiyim 🤣
Ay herkesde aynı dert elimde 2lt damacanam diğer elimde elakin kitabı kızın peşinde ela lale diye diye dolanıyorum =)

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
Elhan Elhan ablacım bildirim yapamadım evde de değildim zaten.
Bu hafta masterfite katılmayayım
Çok geçmiş olsun ❤️

Bugün ki menüm
IMG_3778.jpeg

Sabah 11.20

2 dl tam buğday arasına 1 KK kadar kaşar ile tost
2 yumurta.
Köz biber maydanoz

Ara 14.00
Sade kahve
1 avuç ceviz
1 avuç kuru üzüm