Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok tatlısın canım ya . Kendinle ne kadar barışıksın harika 🥰 Bazen hepimiz sumoya az kala direkten dönüyoruz 😂 ben de bekarken 58-59 kiloydum ne güzel hamile olana kadarda korudum ve hamileyken 82 ye çıkıp doğumdan sonra zumba,plates,latin dans,diyet , k.k hepsi bir arada tekrar 59'a düştüm. Onu da 62-63 de sabitleyip bu yıla kadar yine korumuştum ama bu yaz sağlık sorunları vs. Derken birden 82 küsür😄 doğuma girerkenki kiloma ulasmayı başardım hemde bir kaç ay gibi kısa bir sürede 🙈
Şükür 2 ayda yaklşk 10 kilo geri gitti . Bir 10 daha gidince yine 62-63 arasüna dönmüş olacağım bakalım. 🙏🏻 Belki tekrar 59'a da dönmeyi denerim diyede düşünüyorum.
Aman napayim ya yüzüm güzel diye avutuyorum kendimi hahahaha :KK70: yok ama eşim fit o yüzden yanında kilolu olmaktan yıldım bide artistlik yaptim kilo veriyorum falan diye zayıflamak sart 1.5 ayda 88 e düşmem gerek =)

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
@Elhan ablacım bildirim yapamadım evde de değildim zaten.
Bu hafta masterfite katılmayayım
Rabbim şifa versin inşallah 🤲

X