Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok sağol canım.benim amann çıkartma maskeyi hayırdır tiroit için gidecekdin o sebeplemi Hastanedesin
Evet canım. Doktor pek espriliydi . Kız git hayatını yaşa niye geldin buraya dedi. :confused:
Ya Haşimatoysam dedim....Nereden çıkardın dedi. Arkadaşlardan duydum dedim öyle şeyleri dinleme dedi. Hem çok zayifsin sadece bacaklar kalın dedi. Yaşımı okuyunca da bir oooo çekti. 😂 Maske olunca anlamadı yaşımı . :confused:Neyse kan tahlilini koparıp çıktım odasından. Eşimi bekliyorum o da kardiyolojiye randevu almıştı.

Evet canım. Doktor pek espriliydi . Kız git hayatını yaşa niye geldin buraya dedi. :confused:
Ya Haşimatoysam dedim....Nereden çıkardın dedi. Arkadaşlardan duydum dedim öyle şeyleri dinleme dedi. Hem çok zayifsin sadece bacaklar kalın dedi. Yaşımı okuyunca da bir oooo çekti. 😂 Maske olunca anlamadı yaşımı . :confused:Neyse kan tahlilini koparıp çıktım odasından. Eşimi bekliyorum o da kardiyolojiye randevu almıştı.
inşallah tertemiz çıksın sonuçlarınn cancağızımm :dua: :nazar: :KK36: :KK36:

Olsun deseydin tedbir tedbir dir ana çok güldüm kusura bakma da arkadaşlarım dedi demen 🤩🤩 komik.olmus Hafi insalah tahlillerinde de bi sorun çıkmaz
O zaman demekki deriz ki bizim metabolizma hicc mi hiç çalışmıyor

ne işin var hastanede hayırdır inşallah

inşallah inşallah :KK70:
Canım THS baktirmaya geldiydim siz yönlendirdiniz beni :rolleyes:Dahiliyeciler hep erkekti içlerinden hanım olanı tercih etmistim çıka çıka o da erkek çıktı ...Adı Mukadder olan erkek de ne bileyim :KK70:Kadin kadının halinden anlar dediydim. kilolu bulmadı doktor bey :63:

Günaydın kızlar gripal hastalık furyası bende katıldım dikkat edin kendinize bayabi salgın var kalabalığa girdim sinemada kaptım heralde.torun da hasta ben de hasta
çok geçmiş olsun rabbimşifanızı versin inşallah siiznde yavrununda

Canım THS baktirmaya geldiydim siz yönlendirdiniz beni :rolleyes:Dahiliyeciler hep erkekti içlerinden hanım olanı tercih etmistim çıka çıka o da erkek çıktı ...Adı Mukadder olan erkek de ne bileyim :KK70:Kadin kadının halinden anlar dediydim. kilolu bulmadı doktor bey :63:
aaaa hakikaten Mukadder erkek :KK48:

eee maşallah ne güzel kilolu değilsin demek ki :nazar::KK76:

İnşallah kuzum... öğleden sonra ogrenebilecegim yazarım buraya.☺️
bekliyoruz kuzumm :KK36:

Geçmiş olsun çıtırım genel kontroller demi,güzel çıkacsk tahlil sonuçlarında meraklanma sakın,bizler eski toprağız zati sonuçlar belli olunca yaz olurmu :KK200: :KK200: genç gözüküyon ekürim halt etmiş doktorda çıtırın çıtırısın :KK200::KK200:

En son aylar önce girmiş, inşallah yine gelir severim cicikuşumu.

Elhan Elhan biricikim dün gece aç yatmayı başardım 💕💕💕 sabah da sadece hindiba kahvesi içtim 13.00de sporum var bitince güzel sağlıklı bir kahvaltı yapacağım (pırasalı kabaklı kek)
Zamanla daha güzel ilerleyeceğini biliyorum. :dua::KK200:
Aç uyumak hormonları çalıştırıyor sabah hem enerjik uyanıyoruz hem vicdanen daha mutlu. Pırasalı kabaklı kek ve seni hayal edemedim :confused:Harika bir tercih. :KK5:Afiyet olsun canım 😘

Gecersinn nekadar yavas okadar iyidir aslında hızlıca geçmeye çalışırsak cabuk alırız geriye kilo
Hızlı geçmiyorum ki canım. Çok ideal ilerliyorum doktorların önerdiği gibi ayda 5 kilo olarak ilerliyorum . Kalıcılık için yani yağdan gitmesi için çok düzenli spor yapıyorum . Sporsuz gidenler az da olsa çokda olsa kalıcı ve güzel değil bence. Çünkü kas kaybıda yaşanıyor ve vucutta zaten diri ve şekillenmiş olmuyor onu istemem zaten anlamı olmaz vermenin. Zaten bir haftada 2,5 - 3 kilo düşmesi sadece kas kaybında görülebilen bir rakam diyorlar ondan spor olunca ben hep 1 kilo falan vererek ,sağlıklı vererek gittim canım. Yağdan haftada en fazla 1kilo gidebilir zaten ama sadece 1 kilonun altına inmesin istiyorum çünkü henüz erken ama 65 den sonra normal yani 200-300grmda gitse harika olur.

Geçmiş olsun çıtırım genel kontroller demi,güzel çıkacsk tahlil sonuçlarında meraklanma sakın,bizler eski toprağız zati sonuçlar belli olunca yaz olurmu :KK200: :KK200: genç gözüküyon ekürim halt etmiş doktorda çıtırın çıtırısın :KK200::KK200:
Teşekkür ederim bitanem ❤️ Genel kontrol. Doktorlar son haddede gitmemize alistiklari için ciddi şikayet olmadigindan garipsiyorlar. Çıtırin çitiriyim da işte bacaklarin rendelenmesi lazım... pantolonlar geçmiyor :KK14:nedeceyum . Beni burası paklar. :confused:Eski toprağın sana bol sarılır teşekkür eder. :KK60: :KK200:

Teşekkür ederim bitanem ❤️ Genel kontrol. Doktorlar son haddede gitmemize alistiklari için ciddi şikayet olmadigindan garipsiyorlar. Çıtırin çitiriyim da işte bacaklarin rendelenmesi lazım... pantolonlar geçmiyor :KK14:nedeceyum . Beni burası paklar. :confused:Eski toprağın sana bol sarılır teşekkür eder. :KK60: :KK200:
Rica ederim çıtırım sen iyi olda yeter ki kilolar verilir gene,bacak içinde egzersizler var onlara bir bak istersen nasıl yapıldığını.,
Eski toprak sarısın sana :KK74::KK60:

IMG_8220.jpeg

X