Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Youtubede huzurlu mutfak diye bir kadın bu tarz yüzlerce tarif videoları paylaşıyor. Böyle tariflerle 20 kilo vermiş . Her şeyin diyet tarifi var. Ben deklasim yediklerimizden sıkıldığım zamanlar arada girip oradan böyle değişik diyet tarifler deniyorum . Tavsiye ederim sayfayı herkese.
Bende takip ettim şimdi

Eşinde balık etli kalmanı istiyorsa ve sende yüzün de çökmesin istiyorsan o zaman 65'de filan sabitle bence . Senin hedef kilon kaçtı?
Bu arada vereceğin 5 kiloyuda kalorini fazla kısmadan , kuruyemiş,meyve ,süt gibi cildi ve saçı içten besleyen şeyleri listene ekleyip . Kiloyu yavaş yavaş sporla verirsen yüzün çökmeyip güzel kalarak vücudun şekillenir

Kıyamam yaaa... Senin durum daha zor tabi ki bebeğin ve senin sağlığın söz konusu aman dikkat et canım sağlık her şeyden önemli.

Güzel menü olmuş canım. 😍 yine çok güzel toparlamaya başladın . 🥰
Allah yardımcımız olsun🥲

İyi geceler 🥰

Menülerimi yazayım

Pazartesi menüsü
Kahvaltı 13:30
5 hurma 1 kase yoğurt
Ara 16
1 mandalinalı 10 çiğ fıstık
Akşam 18
2 yk mercimek çorbası,
1 yk patlıcan yemeği
3 YK pirinç pilavı, 1 tavuk but
Salata

8000 adım
2 lt su

Salı menüsü
12:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
16:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
19:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
2 kornişon turşu(olmuş mu diye baktım 😂)

2 lt su
TemelinSafinazi TemelinSafinazi Elhan Elhan

Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi

17000009998196560655139996396422.jpg

Ben de son 5 Kilomda öyle yapıcam ki şimdi bile o ağırlıkta gidiyorum. O zaman vücut çok da güzel şekilleniyor . 🥰 Özellikle sguat ve bisiklet sürme hareketleri baseni eritip ,kalçayı şekillendirip, diklestirip ,sıkılaştıyor . Karın basen popo bölgesinin şekillenmesinde o ikisi favori. Komple vucudu sıkılaştırıp ,güçlendirmek içinde plank da eklenirse harika olur

Son iki aya kadar 1 yıllık spor salonu üyeliğim vardı, cok sık gidemesem de bazı aylar daha sık gitmeye gayret ediyordum, o bile çok işe yarıyormuş. Su an bacak ve popo pelte kıvamına doğru gidiyor, su ufak tatil bitsin, acil sporlu önlem almam gerekiyor.

:KK70: Herkesin menüsünde yine hurma var. :KK62: şeytan diyor ki yarın son bir kez dişini sık hurma diyeti yap bir gün daha :KK70: gerçekten hurma ağacı olucam yakında
Dün ben de başladım hurma diyetine. Hiç araştırmadım senin anlattiklarından hatırladıklarımla 😅 bugün ara vereceğim çünkü arkadaşlarla buluşacağız 🤭🫣 Perşembe devam. Kaç günlüktü normalde canım? Hurma delisi olarak Bana bir gün yetti gibi çünkü 😅😅

X