Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rica ederim çıtırım sen iyi olda yeter ki kilolar verilir gene,bacak içinde egzersizler var onlara bir bak istersen nasıl yapıldığını.,
Eski toprak sarısın sana :KK74::KK60:
Canım ekürim . Çok şükür bir rahatsizligim yok tek derdimiz kilo olsun. Senin baloncukların da olması gerektiği yere gitsin ben de bunu diliyorum senin için. :KK60: :dua::KK200:Mesajlarini her okudugumda bir rahatlık hissediyorum. :dua:

Son iki aya kadar 1 yıllık spor salonu üyeliğim vardı, cok sık gidemesem de bazı aylar daha sık gitmeye gayret ediyordum, o bile çok işe yarıyormuş. Su an bacak ve popo pelte kıvamına doğru gidiyor, su ufak tatil bitsin, acil sporlu önlem almam gerekiyor.
Evet kuzum hemen fark oluyor ama başlayıncada iyi yönde hemen yine fark oluyor. Uzun zamndr düzenli gittiğin için alt yapın olmuş oluyor. 😊 O alttaki kaslarımiz kalıcı ve hızla hemen geri gelisiyor ondan hep yapanlar bıraksakda çok şanslıyız çünkü basladğı an vücut hızla çok güzel oluyor. 😍

Canım THS baktirmaya geldiydim siz yönlendirdiniz beni :rolleyes:Dahiliyeciler hep erkekti içlerinden hanım olanı tercih etmistim çıka çıka o da erkek çıktı ...Adı Mukadder olan erkek de ne bileyim :KK70:Kadin kadının halinden anlar dediydim. kilolu bulmadı doktor bey :63:
Ayyy alemsin kankim 🤩❤️
çok geçmiş olsun rabbimşifanızı versin inşallah siiznde yavrununda
Sağol canım benim teşekkür ler
Geçmiş olsun abla
Sağol canim

Son düzenleme:
Hızlı geçmiyorum ki canım. Çok ideal ilerliyorum doktorların önerdiği gibi ayda 5 kilo olarak ilerliyorum . Kalıcılık için yani yağdan gitmesi için çok düzenli spor yapıyorum . Sporsuz gidenler az da olsa çokda olsa kalıcı ve güzel değil bence. Çünkü kas kaybıda yaşanıyor ve vucutta zaten diri ve şekillenmiş olmuyor onu istemem zaten anlamı olmaz vermenin. Zaten bir haftada 2,5 - 3 kilo düşmesi sadece kas kaybında görülebilen bir rakam diyorlar ondan spor olunca ben hep 1 kilo falan vererek ,sağlıklı vererek gittim canım. Yağdan haftada en fazla 1kilo gidebilir zaten ama sadece 1 kilonun altına inmesin istiyorum çünkü henüz erken ama 65 den sonra normal yani 200-300grmda gitse harika olur.
Anladım canım insallah amacına ulaşırsın 🥰

Günaydın kızlar gripal hastalık furyası bende katıldım dikkat edin kendinize bayabi salgın var kalabalığa girdim sinemada kaptım heralde.torun da hasta ben de hasta
Allah şifa versin canım, sanada, toruna da, benim de büyük oğlum ve büyük torun hasta 😔

Evet canım. Doktor pek espriliydi . Kız git hayatını yaşa niye geldin buraya dedi. :confused:
Ya Haşimatoysam dedim....Nereden çıkardın dedi. Arkadaşlardan duydum dedim öyle şeyleri dinleme dedi. Hem çok zayifsin sadece bacaklar kalın dedi. Yaşımı okuyunca da bir oooo çekti. 😂 Maske olunca anlamadı yaşımı . :confused:Neyse kan tahlilini koparıp çıktım odasından. Eşimi bekliyorum o da kardiyolojiye randevu almıştı.
Hasta doktor şakalaşması bile şifa gibi geldi 🥰

Canım ekürim . Çok şükür bir rahatsizligim yok tek derdimiz kilo olsun. Senin baloncukların da olması gerektiği yere gitsin ben de bunu diliyorum senin için. :KK60: :dua::KK200:Mesajlarini her okudugumda bir rahatlık hissediyorum. :dua:
Veririz kiloları nasılsa sağlığımız iyi olsun yeter ki, :KK200: biraz göbek var oda gitmiyor işte çok ta tınlamıyorum nasılsa.
Ne mutlu bana o zaman ekürim çok sağol varol :KK200::KK60:

Geçmiş olsun. ❤

Geçmiş olsun. ❤
.

Elhan Elhan Sonucun çok iyi çıksın. ❤

gezegenfeza gezegenfeza geçmiş olsun. ❤
Teşekkür ederim bitanem 🥰.Az önce enabizdan sonuçlara baktım. TSH dışında her şeye bakılmış. :bicak:
Tatlım birazdan tekrar gideceğim bakalım doktor nasıl yorumlayacak. Sağlık çalışanımız var mıydı bizim :confused:

Veririz kiloları nasılsa sağlığımız iyi olsun yeter ki, :KK200: biraz göbek var oda gitmiyor işte çok ta tınlamıyorum nasılsa.
Ne mutlu bana o zaman ekürim çok sağol varol :KK200::KK60:
Tatlışım baloncuk dediğim mr de çıkan fitiklardi. Senin fiziğine laf edecek dilime piskopat biber sürerim...:confused:

X