Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım şöyle ki, öğlen ya da öğleden sonra 3-4. Gibi ilk öğünümü yapıyorum, ana öğün olmak üzere, olabildiğince de proteinimi sebzemi ve karbonhidratımı yemiş olmaya çalışıyorum

Bir de akşam 8-9 gibi ya meyve ya da kuruyemiş yiyorum o da ara öğün gibi oluyor bana, yarım öğün gibi 🥰

Ben de 2,5 ile başladım canım sonra 2ye düştüm sonra da uzunca bir süre tek öğün yapmaya başladım

Şimdi artık biraz daha serbest bırakıyorum kendimi, ara öğünü biraz keyfi yapıyorum açıkçası kitap okurken falan hoşuma gidiyor 🙈

Vücudun alışınca sen de rahatlıkla 2 öğüne düşersin canımm 🥰❤️
Tek ogunmu :) geç kalkıyorsun sanirim :)
Ne zamandır böyle besleniyorsun

İşte alıştırınca her şey yapılıyor aslında bende yarın deneyim bari kaça kadar dayanabilirim 🤨 tansiyon dusuklugu var bende tansiyonum düşüyor başım dönüyor aç kalınca
eğer tansiyon gibi bir problemin varsa ve çalışıyorsan ya da dışarıda olacaksan yanına muhakkak yiyecek birşey al o zaman canım ki kendini kötü hissettiğin an at ağzına birşey olur mu :KK36:

Tek ogunmu :) geç kalkıyorsun sanirim :)
Ne zamandır böyle besleniyorsun
yok canım sabah 5.30da kalkıyorum :KK48:

2 senedir aralıklı beslenme uyguluyorum canım ama daimi tek öğün değil

geçen sene Ramazan sonrası Ramazanla birlikte, bir süre sadece tek öğün yaptım ama artık sürekli tek öğün değil

ilk öğünümü çok geç yediysem tek öğün oluyor çoğunlukla, ama ilk öğünümü öğlen yediysem akşam bi ara öğünüm oluyor muhakkak ya da akşam bir yere gideceksem ve yemekliyse 2. öğün yapıyorum

yaa aslında kendimi diyete değil, diyeti kendime uyduruyorum biraz :halay:

Sali günü menüm:

09:00
1 kasik lor peyniri, 4 ad zeytin, domates, salatalık, biber, 2 dilim ekmek, 1 haşlanmış yumurta

14:00
Avuç içi büyüklüğünde kaşarlı tost

18:30
1 lahmacun, 1 adet içli köfte, bol salata
3 çatal kabak tatlısı

2.5 litre su
11.000 adım

Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi @blonde ambition
Ohhh Allah ne verdiyse :kk77::KK76::KK76:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:Belki ki disardayiz :deli:Sabah kahvaltina :KK9::KK9:

İyi geceler 🥰

Menülerimi yazayım

Pazartesi menüsü
Kahvaltı 13:30
5 hurma 1 kase yoğurt
Ara 16
1 mandalinalı 10 çiğ fıstık
Akşam 18
2 yk mercimek çorbası,
1 yk patlıcan yemeği
3 YK pirinç pilavı, 1 tavuk but
Salata

8000 adım
2 lt su

Salı menüsü
12:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
16:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
19:00
5 hurma, 1 kase yoğurt
2 kornişon turşu(olmuş mu diye baktım 😂)

2 lt su
TemelinSafinazi TemelinSafinazi Elhan Elhan
Afiyet olsun sidoşum. :KK60:
Bu hafta hurmaciyiz takimca :KK76:
Bir kornişon ile sonuç anlaşılmaz iki şapşart:confused:

Günaydın kızlar gripal hastalık furyası bende katıldım dikkat edin kendinize bayabi salgın var kalabalığa girdim sinemada kaptım heralde.torun da hasta ben de hasta
Demeee çok geçmiş olsun kankişim.🥺 Tez zamanda hepinizin sagliginiza kavusmasini dilerim. :dua::KK200: Hastanedeyim ben de. İyi ki maskemi almışım.

Youtubede huzurlu mutfak diye bir kadın bu tarz yüzlerce tarif videoları paylaşıyor. Böyle tariflerle 20 kilo vermiş . Her şeyin diyet tarifi var. Ben deklasim yediklerimizden sıkıldığım zamanlar arada girip oradan böyle değişik diyet tarifler deniyorum . Tavsiye ederim sayfayı herkese.
Takip ediyormuşum zili tıkladım canım. O kadının ses tonu zaten çok hoşuma giderdi. 23 kilo veren bir hatun bayağı da bilinçli ilerlemişti. :KK60:

X