Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sanırım gizli diyabet var tatlım... referans aralıkları normalden yüksek. Gugil amcalik tıb bilgisiyle çözdüm :rolleyes:
Bakalım birazdan çıkacağım. :KK60:
aaa geçmiş olsun güzeller güzeli kaptanımm :KK43:

benim eşimde de şüphelendiler gizli şeker olabilir diye o da bugün baktırmaya gitti açlık şekeri referans değerin üstü çıkmış, tokluk sonucunu bekliyoruz

:eğlence: Kızlar an itibariyle dukan birasından emekliyim. :KK48:🍺 15×2 yapılması gerekiyordu. ilk 15gün tamamlanınca bir kaç gün ara vermek gerekiyordu ki ben tam 1 hafta ara vermiştim.
Sonra 2. 15güne başlanıp tamamlayıp zaten tamamen bırakılması gerekiyordu.

:eğlence: Veeeee şuan itibariye ikinci 15günümü tamamladım ve dukandan artık mezunum. 🍺 🤣

Elhan Elhan Hayalkuran Hayalkuran Ozzybal Ozzybal sibel_84 sibel_84

:eğlence: Kızlar an itibariyle dukan birasından emekliyim. :KK48:🍺 15×2 yapılması gerekiyordu. ilk 15gün tamamlanınca bir kaç gün ara vermek gerekiyordu ki ben tam 1 hafta ara vermiştim.

:eğlence: Veeeee şuan itibariye ikinci 15günümü tamamladım ve dukandan artık mezunum. 🍺 🤣

Süpersin blonde sırada ne var :KK45:

Süpersin blonde sırada ne var :KK45:
Şimdi sporumu yapıcam. Bu gün hurma var :KK48: hafta da 1kez onu doktoks gibi yapıyorum biliyrsunuz.

:confused: Asıl merak ettiğin konuya geleyim hemen :KK70: sırada patates diyeti var . :KK70:önümüzdeki hafta 2yada 3 gün o yapılacak. Eşlik etmek istermisin. :KK53:

Yapmak istersen belki diye Dukanında püf noktalarını yaznca seni etiketledim bebeğim. 🥰

süpersin blonde, asla bu kadar istikrarlı olamam bu tarz şeylerde :KK9::KK9::halay:

Şimdi sporumu yapıcam. Bu gün hurma var :KK48: hafta da 1kez onu doktoks gibi yapıyorum biliyrsunuz.

:confused: Asıl merak ettiğin konuya geleyim hemen :KK70: sırada patates diyeti var . :KK70:önümüzdeki hafta 2yada 3 gün o yapılacak. Eşlik etmek istermisin. :KK53:

Yapmak istersen belki diye Dukanında püf noktalarını yaznca seni etiketledim bebeğim. 🥰
haftada 1 gün nasıl yapıyorsun peki canım, prşembeleri ben de mi yapsam acaba?

süpersin blonde, asla bu kadar istikrarlı olamam bu tarz şeylerde :KK9::KK9::halay:

haftada 1 gün nasıl yapıyorsun peki canım, prşembeleri ben de mi yapsam acaba?
Teşekkür ederim. 🥰 Yap canım tabi ki ❤ burda öyle perşembe yapan çok kişi oluyor. Hatta bende persembe yapıyordum ama yarın annemlere gideceğim ondan yapamam diye bu gün yapiyorum.

Dr.Ender Saraç 'ın önerdiği tarifi yapıyorum. Yine aynı şekilde geceden hurmayı suya ıslatıp , sabah şekerli suyunu süzüp. Her öğünde 1 kase yoğurda 7 hurma yada 6hurma katıp tarçınlıyorum.

3 öğün , her öğün de 7 hurma diyor ama sana fazla gelirse kendine göre düzenlersin. 🥰

Teşekkür ederim. 🥰 Yap canım tabi ki ❤ burda öyle perşembe yapan çok kişi oluyor. Hatta bende persembe yapıyordum ama yarın annemlere gideceğim ondan yapamam diye bu gün yapiyorum.

Ender Saraç 'ın önerdiği tarifi yapıyorum. Yine aynı şekilde geceden hurmayı suya ıslarp , sabah şekerli suyunu süzüp. Her öğünde 1 kase yoğurda 7 hurma yada 6hurma katıp tarçınlıyorum.

3 öğün , her öğün de 7 diyor ama sana fazla gelirse kendine göre düzenlersin. 🥰
sağol canımm :KK36:

ben de perşembeleri yapayım en azından

Çok geçmiş olsun ❤️
Sagolasin canim
Herkese güzel mutlu çarşambalar 🥰
Kızım Biraz rahatsızdı gelemedim. Şimdi iyi şükür. Biraz da baş ağrısı var. Geçer inşallah gün içinde. 🤲
Sanada geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun. ❤

Geçmiş olsun. ❤
.

Elhan Elhan Sonucun çok iyi çıksın. ❤

gezegenfeza gezegenfeza geçmiş olsun. ❤
Sağol canim
Geçmiş olsun. ❤
Allah şifa versin canım, sanada, toruna da, benim de büyük oğlum ve büyük torun hasta 😔
Ayy sizede geçmiş olsun canım benim
Hemde ne salgın geçmiş olsun😔
Aynen canım Sagolasin
Çok teşekkür ederim 🥰
Dün çok mutlu olmuş, ilk defa büyük doğum günü kutlandı (4 yaşına girdi ) yatarken annesine teşekkür etmiş, ne hoşuma gitti🥰
Ayyyy kiyamam ben onaa
Teşekkür ederim bitanem 🥰.Az önce enabizdan sonuçlara baktım. TSH dışında her şeye bakılmış. :bicak:
Tatlım birazdan tekrar gideceğim bakalım doktor nasıl yorumlayacak. Sağlık çalışanımız var mıydı bizim :confused:
Doktor seni görünce tsh aklına bile gelmemiş kankim seninki de nehayal edip gitmek ne bulmak olmuş insalahhh şeker değerinde tahmin ettiğin gibi değildir merak etme

Patates diyeti nasıl oluyor anlatsana biraz 🤔 🥰

Patates diyeti nasıl oluyor anlatsana biraz 🤔 🥰
Ondan da 3 öğün sadece patates yeniyor.
Yağ ve tuz yasak . Baharatlar serbest.
İki çeşidi var 1inde yoğurt ile diğerinde sade uygulanılıyor . Hangini istersen canım önemli olan patates dışında bir şey yememek ve patetes yağ dökmemek.

3 öğün ve her öğün de 2 orta boy patates olacak.

Ondan da 3 öğün sadece patates yeniyor.
Yağ ve tuz yasak . Baharatlar serbest.
İki çeşidi var 1inde yoğurt ile diğerinde sade uygulanılıyor . Hangini istersen canım önemli olan patates dışında bir şey yememek ve patetes yağ dökmemek.

3 öğün ve her öğün de 2 orta boy patates olacak.
sağlıklı mı bu tarz bi diyet ve kaç gün yapılacak bende yapmak istiyorum

sağlıklı mı bu tarz bi diyet ve kaç gün yapılacak bende yapmak istiyorum
Canım çok kilo vermek için 1-2 ay yapanlar gördüm ve o şekilde sağlıksız olur. Öylesi çok yanlış.

Ama bizim yapacağımız 2 yada maksimum 3 gün. Bu şekilde sağlıklı ve doktor önerisi. Benim kendi diyetisyenim vucudu şaşırtıp, metobolizmayı canlandırmak için bunu yaptrıyor. Bunun arkasından normal diyetine devam edince duraksamaya girmiyorsun ,metobolizma hızlanp canlanıyor ve o yaptğn 3 günde de 2 kiloluk düşüş olup motivasyonda vermiş oluyordu.

Ben ona hiç dikkat etmiyorum canım ya. Ben düzenli yapmıyorum daha doğrusu. Aklıma geldikçe haftada iki üç anca olur

X