Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tek ogunmu :) geç kalkıyorsun sanirim :)
Ne zamandır böyle besleniyorsun

İşte alıştırınca her şey yapılıyor aslında bende yarın deneyim bari kaça kadar dayanabilirim tansiyon dusuklugu var bende tansiyonum düşüyor başım dönüyor aç kalınca
eğer tansiyon gibi bir problemin varsa ve çalışıyorsan ya da dışarıda olacaksan yanına muhakkak yiyecek birşey al o zaman canım ki kendini kötü hissettiğin an at ağzına birşey olur mu

Tek ogunmu :) geç kalkıyorsun sanirim :)
Ne zamandır böyle besleniyorsun
yok canım sabah 5.30da kalkıyorum

2 senedir aralıklı beslenme uyguluyorum canım ama daimi tek öğün değil

geçen sene Ramazan sonrası Ramazanla birlikte, bir süre sadece tek öğün yaptım ama artık sürekli tek öğün değil

ilk öğünümü çok geç yediysem tek öğün oluyor çoğunlukla, ama ilk öğünümü öğlen yediysem akşam bi ara öğünüm oluyor muhakkak ya da akşam bir yere gideceksem ve yemekliyse 2. öğün yapıyorum

yaa aslında kendimi diyete değil, diyeti kendime uyduruyorum biraz

Ohhh Allah ne verdiyse
Afiyet olsun tatlım. Belki ki disardayiz Sabah kahvaltina

Afiyet olsun sidoşum.
Bu hafta hurmaciyiz takimca
Bir kornişon ile sonuç anlaşılmaz iki şapşart

Günaydın kızlar gripal hastalık furyası bende katıldım dikkat edin kendinize bayabi salgın var kalabalığa girdim sinemada kaptım heralde.torun da hasta ben de hasta
Demeee çok geçmiş olsun kankişim. Tez zamanda hepinizin sagliginiza kavusmasini dilerim. Hastanedeyim ben de. İyi ki maskemi almışım.

Takip ediyormuşum zili tıkladım canım. O kadının ses tonu zaten çok hoşuma giderdi. 23 kilo veren bir hatun bayağı da bilinçli ilerlemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…