Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün ki menüm
Sabah 10:00
Sade kahve
Gün boyu 2lt su
1 Yeşilçay
Akşam 18:30
8 kaşık sebzeli etti bezelye birkaç turşu
Grip gibi olduğum için spor yapamadım normalde 45 dk Leslie yapıyorum Elhan
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim. İlk günden harika bir menü cikarmissin maşallah

Ben de son 5 Kilomda öyle yapıcam ki şimdi bile o ağırlıkta gidiyorum. O zaman vücut çok da güzel şekilleniyor . Özellikle sguat ve bisiklet sürme hareketleri baseni eritip ,kalçayı şekillendirip, diklestirip ,sıkılaştıyor . Karın basen popo bölgesinin şekillenmesinde o ikisi favori. Komple vucudu sıkılaştırıp ,güçlendirmek içinde plank da eklenirse harika olur.

Eeeee tabii kuzum hem spor yapıyor olman hem regli zorlar zaten daha az öğünü, regliyken ben 627353715283 öğün yapıyorum
Vücudunun neye ihtiyacı olduğunu en iyi sen bilirsin canımm

3 e 4 e kadar nasıl dayanıyorsun peki ?

Ne güzel harika bir tarif teşekkür ederim canım. Yaptığımda burada paylaşırım.
Youtubede huzurlu mutfak diye bir kadın bu tarz yüzlerce tarif videoları paylaşıyor. Böyle tariflerle 20 kilo vermiş . Her şeyin diyet tarifi var. Ben deklasim yediklerimizden sıkıldığım zamanlar arada girip oradan böyle değişik diyet tarifler deniyorum . Tavsiye ederim sayfayı herkese.

Feza ablacım senin menüleri okurkan ben acıkıyorum sadece ara öğün var ana öğün yok ,yemekler yok. Badem ,hurma ile nasıl koca gün dayanabiliyorsun maşallah.

3 e 4 e kadar nasıl dayanıyorsun peki ?
Açlığa çok alıştım ben canım

İlk kilo vermeye başladığımda aralıklı oruca başladım ve ilk öğünümü 11-12 gibi yaptım

İlk başlarda çok zorlandım tabii o yüzden de Hindistan cevizi yağlı kahve ile açlığımı bastırdım

Zamanla sade kahveye geçtim
Sonrasında da vücudum açlığa iyice alıştıkça daha uzun sürelerde aç kalabiliyorum artık
Bazen 24 saati aşıyor açlığım hatta çok da zorlamıyor beni

Aksine öğünümü yiyene kadar daha iyiyim ama ilk lokmayı yediğim anda açlığım çok zorlamaya başlıyor beni

Feza ablacım senin menüleri okurkan ben acıkıyorum sadece ara öğün var ana öğün yok ,yemekler yok. Badem ,hurma ile nasıl koca gün dayanabiliyorsun maşallah.
Canım hiç yemek istemiyor, zaten sabah öğünü aynı yediğim şekil, Ellssa , ben ve A Anka bu şekilde yapmalıyız, 2 hafta böyle. Akşam yemek yiyebilirim, bana uygun bişey yok.
Sabahki hurmalar fazla gelince biraz midem bulandı, 3 az, 5 çok geldi, küçüklerle kombine yemeliyim

İşte alıştırınca her şey yapılıyor aslında bende yarın deneyim bari kaça kadar dayanabilirim tansiyon dusuklugu var bende tansiyonum düşüyor başım dönüyor aç kalınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…