Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kankişim. :KK60: Bir kova mısırsız da sinema ne bileyim :confused:Her öğünün birbirinden güzel. :KK9:
Damat dedi ki Atatürk filmi izlerken mısır mi yenir dedi bize
Bende adam hakkı ben yemem dedim kız la torun yedi ama.cokkk güzel koktu 😒🤨 soda ve su unutturdu kokuyu
Bugün 2,500 olmuş
Bazen 6 bine çıkıyor
👏👏rahatsızlığını rağmen iyi
Evet, 4 kişiyiz büyük oğlum ve ben kerevizli yiyoruz, küçük oğlum ve eşime patatesli yapıyorum, patatesleri çok ince doğranıyorum, çatal batsın diye.
Kerevizleri de çubuk çubuk doğrayıp, tuz, toz biber, biraz sıvıyağ ekleyip fırınlıyorum, hafif oluyor, patates eksikliğini aratmıyor
Aaa çok iyi fikir denecegim bende
Bugün ki artının acısını çıkarmışsın canım. Afiyet olsun.
Yapacak bir şey yok bi gün öncesi profiterol yersem olacağı bu kaptanım teşekkürler

Elhan Elhan Ne zaman tekrar listeye gireceksin ?
Ne güzel arada sibel ve benimle yarışıyordun ve birlikte ne güzel kilo veriyorduk . Motive edici oluyor yakın kilolarda olup birbirimizi desteklemek.
Deliliklerim sacmaliklarim bitti gibi haftaya inşallah girerim canim. :oops:Yanagimdaki çöküntüler gitti eşim nolur böyle kal diyor ama dinleyen kim. Sonrasinda yüz yogası yapmayı planlıyorum alışkanlık edinmem lazım. Ben de yarismalarimizi çok seviyor heyecanlanıyorum. :rolleyes:

Haklısın canım ama hurmadan ne kadar bıktım anlatamam :KK43: Canım kazan dibi , sakızlı muhallebi gibi tadlar çekiyor 🙈

Harika menü olmuş canım . Şu bazı gecelerdeki açlık yada regle gelirken ki tatlı krizi olmasa keşke...
VAllaha bu regl hepimizi mahvediyo benimse gebelik sekerim var oturupta şöyle güzel bi tatlı yiyemiyorum kızımda yemezdim pek canım istemezdi busefer cok zorlanıyorum 😔😔

X