Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20231113_195632.jpg bu IMG_20231113_195639.jpg IMG_20231113_195647.jpg IMG_20231113_195654.jpg
Elhan Elhan ablacımm 💚

Selam kızlar birsey sorucam bu aleti evde kullanan var mı Eki Görüntüle 3334624
çok ses çıkarırmı çok seviyorum bu aleti parkta falan ama size danısayım dedim
Ses çıkarmaz canım . Hemen al bence. Ben spor salonunda kullanıyordum bunu. Hocam vücudun her tarafını aynı anda çalıştırdığı için ve tüm vucudu şekullendirip , sıkılaştrdğı ve güzel yağ yakimı sağladığı için bunu hep yaptırıyordu ve seninde dediğin gibi eğlenceli olduğu içinde hiç sıkılmadan yaparsın. ❤
Benim evde kondisyon bisikleti+Koşu bandım var ondan buna gerek duymadım ama o ikisi bende olmasaydı bende mutlaka bunu alırdım.

Teşekkür ederim kaptanım sanada Afiyet olsun. 😊

Hem bu gün ki eksin için hem de tatil yaparken bile şu şahene menülerle devam ettiğin için tebrik ederim kaptanım. 😍👏👏🧿
Ayrıca karşı takımda şimdiden -700grm vermiş olan sudansebep varken onu alıp , artı olan birini verme gereği duymamış olmanda burada ilk kez görülmüş bir incelik oldu. 😇 Bize bu kadar güvendiğin için teşekkür ederiz. 🙏🏻
Rica ederim canım. Biz bu yola baş koyduk :KK70: :KK70: Dönmek yok :cool::cool:
İyiaksamlar kızlar
Bugün torunla sinema keyfi yaptık Atatürk filmine gittik

Sabah
Yürüyüş öncesi
1 bardak su
kahve

Maydanoz limon salatalık shot
6 Zeytin az domates salatalık

Ogle
Kahve
Soda

1 avuç mısır

Akşam
1 kase sehriye corbasi
Karnabahar haslama salatası
Yogurt

Su 2 litre
15.bin adım yürüyüş
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Bugün ki artının acısını çıkarmışsın canım. Afiyet olsun.

Ses çıkarmaz canım . Hemen al bence. Ben spor salonunda kullanıyordum bunu. Hocam vücudun her tarafını aynı anda çalıştırdığı için ve tüm vucudu şekullendirip , sıkılaştrdğı ve güzel yağ yakimı sağladığı için bunu hep yaptırıyordu ve seninde dediğin gibi eğlenceli olduğu içinde hiç sıkılmadan yaparsın. ❤
Benim evde kondisyon bisikleti+Koşu bandım var ondan buna gerek duymadım ama o ikisi bende olmasaydı bende mutlaka bunu alırdım.
cok teşekkür ederim yorumun icin 😍😍😍😍 bebeğim uyuduğunda hemen çıkmak istiyrm üstüne süper olacak benim icin

Hurma kakaolu pudingi yaparsan kalori pek almazsın aslında
Haklısın canım ama hurmadan ne kadar bıktım anlatamam :KK43: Canım kazan dibi , sakızlı muhallebi gibi tadlar çekiyor 🙈
İyi geceler kızlar ben de menümü yazıyım
14.30 ton balıklı salata
15.30 bir kase nar
17.00 haşlanmış karnabahar yoğurtlu
19.00 1 kase yeşil mercimek
20.00 4 hurma 🙄 ve geçmeyen açlık
TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Harika menü olmuş canım . Şu bazı gecelerdeki açlık yada regle gelirken ki tatlı krizi olmasa keşke...

Dün ki menüm sibel_84 sibel_84

Kahvaltı : 2 dilim tambuğday ekmeğinin birine labne sürdüm , diğerine avokado ezmezi sürdüm yanında kaynamış yumurta ve bitki çayı vardı

Ara: Şekersiz latte yanında 1 avuç antep fıstığı

Akşam (Dışarda yedik) : 1 er çatal meze tatdım+
Mantar soslu Biftek, Roze şarap 1 kadeh

Dün yine 2 saat sporumu yapıp, dukanımı içmiştim.

Elhan Elhan Ozzybal Ozzybal sibel_84 sibel_84
Cok iyi gidiyorsun, cumaya regle rağmen eksi göreceğini düşünüyorum.
Geç saatte yediğimiz için bazen sabah artı çıkıyoruz

Sizlere güveniyorum 😍😻

Çok değil cumaya kadar gidebilir 🙏🥰

Çok güzel afiyet olsun acıkırsan bol su iç 😍
Kaptanım, cocuklara değişiklik olsun diye küçük bir şehir dışı tatil yapıyoruz. Bugün muhtemelen bol yürümeli olacak. Umarim odemlerden kurtulup eksiye dönerim.
Bugünün menüsü

10.35
Arada yarım ayva yedim
16.15 ıspanaklı yumurta

Eki Görüntüle 3334543
Su 2 2.5 olur

2 bardak bitki çayı

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun, cok guzel
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 Ozzybal Ozzybal

Bu gün ki Menüm

Kahvaltı : 2 dilim çavdar ekmeğin arasına kaşar ve kahvaltılık sos sürülerek yapılan tost.
Yanında 4 zeytin , 4 çeri domates ve yeşillik

Ara : Kahve (latte şekersiz) + 1 avuç kaju

Akşam : Kabak spagettisi ve ayran

Bilmeyenler varsa diye tarif bırakayım 👇

Eki Görüntüle 3334554
Eki Görüntüle 3334555
Afiyet olsun

X