Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar birsey sorucam bu aleti evde kullanan var mı Eki Görüntüle 3334624
çok ses çıkarırmı çok seviyorum bu aleti parkta falan ama size danısayım dedim
Ses çıkarmaz canım . Hemen al bence. Ben spor salonunda kullanıyordum bunu. Hocam vücudun her tarafını aynı anda çalıştırdığı için ve tüm vucudu şekullendirip , sıkılaştrdğı ve güzel yağ yakimı sağladığı için bunu hep yaptırıyordu ve seninde dediğin gibi eğlenceli olduğu içinde hiç sıkılmadan yaparsın. ❤
Benim evde kondisyon bisikleti+Koşu bandım var ondan buna gerek duymadım ama o ikisi bende olmasaydı bende mutlaka bunu alırdım.

Rica ederim canım. Biz bu yola baş koyduk Dönmek yok
Bugün ki artının acısını çıkarmışsın canım. Afiyet olsun.

cok teşekkür ederim yorumun icin bebeğim uyuduğunda hemen çıkmak istiyrm üstüne süper olacak benim icin

Hurma kakaolu pudingi yaparsan kalori pek almazsın aslında
Haklısın canım ama hurmadan ne kadar bıktım anlatamam Canım kazan dibi , sakızlı muhallebi gibi tadlar çekiyor
Harika menü olmuş canım . Şu bazı gecelerdeki açlık yada regle gelirken ki tatlı krizi olmasa keşke...

Cok iyi gidiyorsun, cumaya regle rağmen eksi göreceğini düşünüyorum.
Geç saatte yediğimiz için bazen sabah artı çıkıyoruz

Sizlere güveniyorum

Çok değil cumaya kadar gidebilir

Çok güzel afiyet olsun acıkırsan bol su iç
Kaptanım, cocuklara değişiklik olsun diye küçük bir şehir dışı tatil yapıyoruz. Bugün muhtemelen bol yürümeli olacak. Umarim odemlerden kurtulup eksiye dönerim.
Bugünün menüsü

10.35
Arada yarım ayva yedim
16.15 ıspanaklı yumurta

Eki Görüntüle 3334543
Su 2 2.5 olur

2 bardak bitki çayı

Elhan sibel_84
Afiyet olsun, cok guzel
Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…