Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar biraz önce geldim,omurgada 4 tane nur topu gibi fıtık çıktı büyük değişmiş fizik tedavi verdi dr,fizik tedaviden randevu alıp gideceğim epikriz raporuda hazırladı dr bakalım artık ne olcak 1 ay filan sürer dedi.Sinirler sıkışınc ağrılar olur dedi.
Geçmiş olsun ablacım beterinden korusun Allah 😘 kıymışsın nikahı afiyet olsun 😂

Merhaba hanımlar
Dün akşamdan beri büyük oğlanın gribi ile uğraştım. Kahvaltıyı öğlen yaptık.
Cumaya hazirmiyiz
Ben biraz hevesimi yitirdim gibi ama olsun eksi ile bitirme hevesindeyim.
Arada ZincirKirma ZincirKirma aklıma geliyor bı hevesleniyorum ama kendisi kayiplarda 🙄🙃
Şimdilik gidiyorum beni özleyin anacığım bayyy 😘

Merhaba hanımlar
Dün akşamdan beri büyük oğlanın gribi ile uğraştım. Kahvaltıyı öğlen yaptık.
Cumaya hazirmiyiz
Ben biraz hevesimi yitirdim gibi ama olsun eksi ile bitirme hevesindeyim.
Arada ZincirKirma ZincirKirma aklıma geliyor bı hevesleniyorum ama kendisi kayiplarda 🙄🙃
Şimdilik gidiyorum beni özleyin anacığım bayyy 😘
Kayıpdunya bildirimi zamanında yaparsa şükrediyoruz canım. Görürsen selam söyle :KK62:Cocuguna geçmiş olsun. Tez zamanda toparlar inşallah. Bu o altın yumurtlayan tavuk mu 😂 nazar duası oku bol bol. 🙏☺️

Selamlar biraz önce geldim,omurgada 4 tane nur topu gibi fıtık çıktı büyük değişmiş fizik tedavi verdi dr,fizik tedaviden randevu alıp gideceğim epikriz raporuda hazırladı dr bakalım artık ne olcak 1 ay filan sürer dedi.Sinirler sıkışınc ağrılar olur dedi.
Ameliyatsiz tedavi önerdiği için şükür canım. :dua:Sinirleri mutlu edelim canı sıkılıp sıkışmasın. :KK68:

Elhan Elhan Hocam oğlumu hastahaneye yatırdık
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?
Rabbim şifasını versin canım, dua edeceğim oğlun için :KK200:

X