Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünden evi tertemiz ettim bulaşık makinasi boş😍 çamaşır yıkandı katlanıp yerlerine yerleştirildi kirli sepetide boş😍 ev temiz çocukların altı üstü temizlendi yelekler çoraplar giyildi sütlerini içiyorlar 👧👧🧒 bende birazdan çayımı katarım ocağa ne yapsam acaba kahvaltıya ya 🤔😊 sen ne yiyeceksin
Oh oh maşallah ev bal dök yala desene 😍 boş bulaşık makinesi ve boş kirli sepeti tikim var onlar dolu olunca huzursuz oluyorum 😂😍 yumurta koydum haşlanıyor peynir zeytin yiycem 😘

Elhan Elhan ablacım bişey sorcam müsadenle.
Önce zayıflama takımlarında kilo hedefi koyuyorduk ya, daha verimli oluyordu sanki. Motivasyonu yükseliyordu.
Şimdi de yapsak olmaz mı🥲
Tatlım cumaya yakın lig tablomuzu guncelleyip seni ekleyeceğim . Bir nevi hedef gibi oluyor o da. Ama istersen takımlara girdikten sonra kendine bir rakip seçip hedef koyabilirsiniz tabi ki... :KK60: :KK68:

Amin insaallahh nasıl gidiyorr pekii 🥲
2 yaş sendromu ve kardeş kıskançlığı birleşince çok zor oluyor benim için ama tabi her çocuğun karakteri farklıdır. Mesela benim kızım aşırı hareketli bir çocuk. Ve kriterleri olan bi karaktere sahip.
Aa bu çocuk kandırabilriim veya gönlü olur diyebileceğim bir karakterde değil.
Bir de bebekten çok onun ilgi ve oyun yaşı aslında.
Ama sağlıkla büyüsünler de herşey geçiyor. Rabbim acılarını göstermesin 🥹

2 yaş sendromu ve kardeş kıskançlığı birleşince çok zor oluyor benim için ama tabi her çocuğun karakteri farklıdır. Mesela benim kızım aşırı hareketli bir çocuk. Ve kriterleri olan bi karaktere sahip.
Aa bu çocuk kandırabilriim veya gönlü olur diyebileceğim bir karakterde değil.
Bir de bebekten çok onun ilgi ve oyun yaşı aslında.
Ama sağlıkla büyüsünler de herşey geçiyor. Rabbim acılarını göstermesin 🥹
TAbii bide sendrom var vuuu başımızaa 🤣🤣
Insallah benim kızımda olmazz kıskançlığını görmedim hiç

selamlar dünkü menüm direkt olarak resim atacağım anlatmaya gerek yok 😎🥳 🥰
IMG_3625.jpeg

Su 2 lt
2 büyük bardak bitki çayı

Elhan Elhan Beth18 Beth18

Bizede haber ver abla inşallah kötü bir şey yoktur

geçmiş olsun ablacım :KK200:

Günaydın eküricim. :KK60:Mr sonuçların sağlıklı çıksın inşallah. :dua:

Selamlar biraz önce geldim,omurgada 4 tane nur topu gibi fıtık çıktı büyük değişmiş fizik tedavi verdi dr,fizik tedaviden randevu alıp gideceğim epikriz raporuda hazırladı dr bakalım artık ne olcak 1 ay filan sürer dedi.Sinirler sıkışınc ağrılar olur dedi.

Selamlar biraz önce geldim,omurgada 4 tane nur topu gibi fıtık çıktı büyük değişmiş fizik tedavi verdi dr,fizik tedaviden randevu alıp gideceğim epikriz raporuda hazırladı dr bakalım artık ne olcak 1 ay filan sürer dedi.Sinirler sıkışınc ağrılar olur dedi.
çok çok geçmiş olsun ablacım, şifa olsun inşallah :dua: :KK60:

🤪🤪🤪 bi uçan bir kaçan kurtulur bizd3n bi pazar keyfimiz vardı yaşandı bitti saygısızca pardon artilarcaa🤣🥹

İyiyim kuzum genel olarak ama burda bazen bazı zaman ve durumlarda geride kalmayı seçiyorum yoksa üzülür ve üzerim diye modumu düşüren bazı şeyler oluyor . Geride kalmayı tercih edebiliyorum 😙umarım kısa bir süre içerisinde modumu yakala sana güzel tabaklar sunarim🥰
Anladim canim toparlanmaya çalış bak menulerini özledik :KK66:
1 topun 35 liramı 😳 ay inanmıyorum şaka gibi
Evet malesef toplamda eşimle birlikte 6 top yediler :rolleyes:
çoook geçmiş olsun, şimdi nasıl oğlun umarım toparlanmıştır :KK200::dua:
Sonuç icin hastahanedeyiz canim yine hasta ama
selamlar dünkü menüm direkt olarak resim atacağım anlatmaya gerek yok 😎🥳 🥰
Eki Görüntüle 3330988
Su 2 lt
2 büyük bardak bitki çayı

Elhan Elhan Beth18 Beth18
Çok güzel menun karnım acıktı :kk77:

X