Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 11 de menemen yedim 2 dilim siyez eekmeği ile yaninda peynir zeytin yarimdana z avokado.
Saat 13 gibi 1 fincan kahve
16.40 akşam yemeği 2.litre su

20231107_162122.jpg

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35

🤩🤩

Saol abla 😘

+2kg aklimi aldi malesef hafif gecmeliydi abla😊

2 yaş sendromu lohusa elcom el kadar bebe oyy elcom kıyamam sana benn 😍 herşeyin bir zorluğu var aman olsunda geçici süreçler bunlar🤩🥰

Aynen hayalim böyle olunca güne pozitif başlıyorum 🤣🤣

Oh mis kurufasukyeye aşığım ama vucudumla anlaşamıyor bu melet🤪 afiyet olsun cnm harika tabaklarin

Ah kuzum ben toparladım da senin sıkıntıların varmış 🙁

Çok üzüldüm cnm rabbim şifasını versin 🤲

Ah kuzum benim ya nasil dayandı yavrum insallah doktorlar hemen tedavi edip rahatlatıyor çok çok geçmiş olsun tekrar cnm iyi haberlerini bekliyorum 🤲❤️

Buna artık bende şaşırmıyorum :KK51:
Allah yardımcım olsun hahahahaha kocam başeder artıkk🤣🤣 ben bebeye bakmaya gider

Hayırlı sabahlar kızlar🥰🥰
Hooop sen attın, ben tuttum
Bugün +1 malesef
Anladım ki bulgur + uykusuzluk bana iyi gelmiyor :olamaz:
En lezzetli yiyeceklerden biri bulgur herkese şişkinlik yapitor neden en sevdigimiz yiyecekler masum degiller
Selamlar biraz önce geldim,omurgada 4 tane nur topu gibi fıtık çıktı büyük değişmiş fizik tedavi verdi dr,fizik tedaviden randevu alıp gideceğim epikriz raporuda hazırladı dr bakalım artık ne olcak 1 ay filan sürer dedi.Sinirler sıkışınc ağrılar olur dedi.
Acil şifalar canım fiziğin yararini gorursun geçmiş olsun
Elhan Elhan Hocam oğlumu hastahaneye yatırdık
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?
Bağırsak dugumlenmesiymis kızlar yavrum 1 haftadan fazladır agri çekiyor
Kıyamam ona ben Allah Acil şifa versin kuzum nasıl dayanıyor kimbilir

Elhan Elhan Hocam oğlumu hastahaneye yatırdık
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.
Çok güzel :dua:
Bugünkü menü ile yarın pik yapacaksın :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
piki pandemiden beri ilk kez kullandım :KK9::KK9:
Ay nefret ediyordum bu kelimeden hocam

X