Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan Hocam oğlumu hastahaneye yatırdık
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?
Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Güzel akşamlar hanımlar :)
Kahvaltı :
Yoğurt ve granola
Akşam: görselde ek olarak bir dilim cezerye ve günü kapattım :)
Elhan Elhan Beth18 Beth18

Eklentiler

• IMG_2202.jpeg
    IMG_2202.jpeg
    252,7 KB · Görüntüleme: 59
Günü kapadım kızlar. Sadece akşama Dukan içer yatarım
Kahvaltı
Bol yesillikli salata
5 adet zeytin
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
Bol yesillikli salata
2 çatal pırasa

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun canım
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?
Geçmiş olsun canım önemli bir şey yoktur umarım
Menü
Sabah 10.00
1 yumurta
Közlenmiş patlıcan biber
2 parça peynir
Domates salatalık
1 dilim ekmek
2 lokma bal kaymak

Öğle 14.00
Bir büyük kase peynirli cevizli salata

Akşam 16.30
Tavuk pilav

Erken kapattım bugün.
Su 2 lt

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun canım

Çok geçmiş olsun canım.🙏🏻💐 Acil sifalar dilerim. Kararı Elhan Elhan verir tabi ki ama benim şahsi fikrim şu ; önemli olan cuma seçmeleriydi ve emek verip yaptın. Sonra ki ikinci önemli gün pazartesi bildirim ve transferdi ve o günüde çok güzel yönetip ,hatta kilo verip başarıyla tamamladın. Zaten önemli günleri başarıyla bitirmiş haftayıda yarılamışsn, kazanacağız gibi görünüyor ve bu emeğin heba olmasın ve biz seni destekleyelim canım kaptanlk sende kalsın biz seni idare ederiz , bu hafta senin hakkın diye düşünüyorum. Hem de Şu geçirdiğin zorlu günlerde cuma şampiyonluğu sana bir nebzede olsa morel vermiş olur.

Allah kolaylık versin canım. Bu durumda düşünme kaptanlığı . Güzel haberlerini bekliyoruz hocam.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun canım.🙏🏻💐 Acil sifalar dilerim. Kararı Elhan Elhan verir tabi ki ama benim şahsi fikrim şu ; önemli olan cuma seçmeleriydi ve emek verip yaptın. Sonra ki ikinci önemli gün pazartesi bildirim ve transferdi ve o günüde çok güzel yönetip ,hatta kilo verip başarıyla tamamladın. Zaten önemli günleri başarıyla bitirmiş haftayıda yarılamışsn, kazanacağız gibi görünüyor ve bu emeğin heba olmasın ve biz seni destekleyelim canım kaptanlk sende kalsın biz seni idare ederiz , bu hafta senin hakkın diye düşünüyorum. Hem de Şu geçirdiğin zorlu günlerde cuma şampiyonluğu sana bir nebzede olsa morel vermiş olur.
Benzer şeyleri düşünmüşüz canim. :confused: Senden, benden şüphelenmeye başladım. Bu ilk değil :KK53:

Çok geçmiş olsun kaptanım Allah acil şifalar versin inşallah. Sen cumaya kadar güzel haberlerle gel inşallah bizde seni mahçup etmeyiz. 🤗

Maşallah tam hayallerimdeki gün 😍😍
🤩🤩
Ellerine sağlık düzen hanımım. :KK60:
Saol abla 😘
Afiyet olsun canım 😘 Akşam menun hafif ve harika. :KK9:
+2kg aklimi aldi malesef hafif gecmeliydi abla😊
Yaaa bende doğurunca kızım 2 yaşına olcak🙈
2 yaş sendromu lohusa elcom el kadar bebe oyy elcom kıyamam sana benn 😍 herşeyin bir zorluğu var aman olsunda geçici süreçler bunlar🤩🥰
Oh oh maşallah ev bal dök yala desene 😍 boş bulaşık makinesi ve boş kirli sepeti tikim var onlar dolu olunca huzursuz oluyorum 😂😍 yumurta koydum haşlanıyor peynir zeytin yiycem 😘
Aynen hayalim böyle olunca güne pozitif başlıyorum 🤣🤣
selamlar dünkü menüm direkt olarak resim atacağım anlatmaya gerek yok 😎🥳 🥰
Eki Görüntüle 3330988
Su 2 lt
2 büyük bardak bitki çayı

Elhan Elhan Beth18 Beth18
Oh mis kurufasukyeye aşığım ama vucudumla anlaşamıyor bu melet🤪 afiyet olsun cnm harika tabaklarin
Anladim canim toparlanmaya çalış bak menulerini özledik :KK66:

Evet malesef toplamda eşimle birlikte 6 top yediler :rolleyes:

Sonuç icin hastahanedeyiz canim yine hasta ama

Çok güzel menun karnım acıktı :kk77:
Ah kuzum ben toparladım da senin sıkıntıların varmış 🙁

Çok üzüldüm cnm rabbim şifasını versin 🤲
Bağırsak dugumlenmesiymis kızlar yavrum 1 haftadan fazladır agri çekiyor
Ah kuzum benim ya nasil dayandı yavrum insallah doktorlar hemen tedavi edip rahatlatıyor çok çok geçmiş olsun tekrar cnm iyi haberlerini bekliyorum 🤲❤️
Benzer şeyleri düşünmüşüz canim. :confused: Senden, benden şüphelenmeye başladım. Bu ilk değil :KK53:
Buna artık bende şaşırmıyorum :KK51:

X