Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 11 de
1 yumurta haşlanmış
Yarım avokado
1 dilim cevizli siyez ekmeği
Süzme peynir Domates salatalık 3 zeytin 4bardak çay
3 litre su
Öğlen 13.00
1 kupa dolusu turk kahvesi
1 tane incir kurusu
Akşam 17.15
Bir kase yoğurtdun üzerine 1 armut 1 muz 1elmayi minik minik dogradim 2 yemek kaşığı musli kattım yedim . Üffff ne uzattım Bee yoğurtlu meyve salatası yemiş oldum
Şimdi çocukları uyuttum bir dus aldım. 1 kahve ve soda keyfi yapasim var. Saygılar.
Elhan Elhan 🧚‍♀️
@yazarhanim35 👩‍💻
Afiyet olsun canım 😘 Akşam menun hafif ve harika. :KK9:

Selam Mehfam nasılsın? Kitap kulübünden tanıyorum seni 😊
Selam🙂 teşekkür ederim iyiyim, sen nasılsın?
Günaydın canım 😘
Çok korkulacak bir tartı değil. Sağlıklı bir beslenmeyle istediğin kiloya ulaşırsın . Yaşın, günlük koşuşturmalarin avantaj olacak inşallah. :dua: :KK60:
İnşallah abla ama çok açık iştahım🫣

Pazartesi kaptanlarin günü characim. :KK68: İki günde en çok kilo veren avantajı kapıyor. Güçlü halkayı alıyor. Nickindeki ch " k" mi okunuyor "ç" mi :confused:
K olarak 😊 neşe olarak tercüme edilir genelde. Sahici mutluluk olarak da bilinirmiş.
Selam🙂 teşekkür ederim iyiyim, sen nasılsın?

İnşallah abla ama çok açık iştahım🫣
Ben de iyiyim çok şükür 😊 Düzenli okuyor musun şu sıralar okuduğun bir kitap var mı?

K olarak 😊 neşe olarak tercüme edilir genelde. Sahici mutluluk olarak da bilinirmiş.

Ben de iyiyim çok şükür 😊 Düzenli okuyor musun şu sıralar okuduğun bir kitap var mı?
2 yaşında ve 2 buçuk aylık bebeklerim var. Eskisi bi okuyamıyorum malesef. Ama yine de bırakmamaya çalışıyorum.
Şuan okuduğum kitap aşağıdaki🙂

Eklentiler

• images (1) (1).jpeg
    images (1) (1).jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 36
X