Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiyim canım kahvaltı hazırlıycam sen nasılsın napıyorsun 🤩🥰
Dünden evi tertemiz ettim bulaşık makinasi boş😍 çamaşır yıkandı katlanıp yerlerine yerleştirildi kirli sepetide boş😍 ev temiz çocukların altı üstü temizlendi yelekler çoraplar giyildi sütlerini içiyorlar 👧👧🧒 bende birazdan çayımı katarım ocağa ne yapsam acaba kahvaltıya ya 🤔😊 sen ne yiyeceksin

Dünden evi tertemiz ettim bulaşık makinasi boş😍 çamaşır yıkandı katlanıp yerlerine yerleştirildi kirli sepetide boş😍 ev temiz çocukların altı üstü temizlendi yelekler çoraplar giyildi sütlerini içiyorlar 👧👧🧒 bende birazdan çayımı katarım ocağa ne yapsam acaba kahvaltıya ya 🤔😊 sen ne yiyeceksin
Maşallah tam hayallerimdeki gün 😍😍

Menümü yazayım
Sabah
10 tane zeytin
Bir küp peynir
Bir fincan şekersiz çay

Öğle
Beş kaşık basmati pirinç pilavı
Bir tabak zeytinyağlı taze fasulye
Salata

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi

Akşam
Beş kaşık basmati pirinç pilavı
Bir tabak etli sebze yemeği
Salata

Şu 1.5 litre
Spor yok

Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 Özel bir menü değilse iki öğünde pilavla karbonhidrat yüklemesi olmuş 🙈 Diğerleri çok güzel. :KK68:

Ellerine sağlık düzen hanımım. :KK60:

X