Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım ben 91 kiloyum.

6 kasım pazartesi

8.30

Sade Amerikano

10.30

Amerikano

12.10

Gürcü kebabı ( köz topan patlıcan içine mantarlı et ve üzerinde beşamel sosu vardı)

4-5 yk havuç tarator

14.00

Sade Türk kahvesi

19.10

2 kepçe domatesli şehriye çorbası

5 yk tavuklu taze fasülye

2 yk yoğurt

20.40

1 yk yoğurt üzerine 2 çay kaşığı keten tohumu

Su:2 lt

Beth18 Elhan

Aminnnn canımın içi

Yaa lütfen deme öyle, ne utanması, hepimizin onlarca derdi var ve hepimizin derdi kendine büyük, Rabbim dermansız dert vermesin hiçbirimize

İnşallah sende çıkmaz can kaptanım, iyi oldu randevu aldığın en azından içimiz rahat eder, ama muhakkak bütün kan değerlerine de baktır, tsh yanında

Ayyy beni anlattın sanki benim kiz kardeşimde var yıllardır ilaç kullanıyor ve çok zor kilo veriyor oda acaba bendede mi var ki 3 yıl önce baktılar yoktu ama
Bence yine baktırsan iyi olur bal nergisim çünkü 3 sene uzun bir zaman, benim 6 ayda bile değişebiliyor değerlerim

Tabii inşallah çıkmaz ama

Sana da geçmiş olsun canım
Sağol canım

Allah tüm gönüllere maddi manevi şifa versin. Gecen sene mide rahatsızlığı yaşıyordum arkadaşların ısrarıyla randevu aldım. Endoskopi sonucu yara bulundu. Bizim sayfamizin böyle bir işlevi de var. Gidelim bakalım neler oluyor Hiçbir şey olmasa ekşın olur

Ay kendimi görünce bi değişik oldum ne günlerdi beee

Amiinnnn
İnşallah hiçbirşeyin çıkmaz sana hareket olur sadece

Hayırlı akşamlar kızlar
Bugün siteye giremeyince Elhan ablaya kilo bildirimi yaptım. Kilo verenleri tebrik ederim çoğunluk vermiş alanlar da cumaya kadar telafi eder inanıyorum.
Çok yorucu bir gündü kışlık hazırlıklar bitmiyordu görüncemle birlikte kuşburnu marmelati yaptık. Çocuklar seviyor diye saatlerce uğraştık yoksa çekilecek çile değil

Herkese selamlar :)
Cuma 63.45
Pazartesi 63.15
Fark -300 gr
Elhan Beth18

Afiyet olsun sanki biraz fazla mi kaçmış?
Ben de çok sert çıktım neyse oldu bir kere inşallah bir daha olmaz. Opuyorum
Aslında güzel başlamış, bana da öyle oldu akşam usustuler başıma hastalık Bi yandan yani oğlumun hastalığı çocukların nazi i yandan saldıracaklar gittim şu içtim dukan birası ictim geçti çok şükür olsun sakin ol canım
Geçmiş olsun kaptanım inşallah önemli birşey değildir
Genetik hastalığı var canim o nuksetti yarında gondermeyecegim okula. Bugün kan aldirdik yarın sonuç için gidicem
Sagolasin rakibem seni geçemem diyordum ama sen kafayı taktın biraz öyle hissediyorum bazı seyleri bırak bosver ya giden gitsin sen önüne bak
Ellerine sağlık hocam
Kaptanlığı çok isterim lakin gönüllü olursa devrederim çünkü pek aktif olamıyorum çocuklardan bir de hasta
Tebrikler canım baya güzel kilo vermissin

Afiyetle yiyin bitanem şifa olsun.
Ellerinize sağlık. Sidoşum bugün bildirimleri not almak bayağı uğraştırdı inşallah seninkini kaydetmişimdir

Rabbim yardımcıniz olsun dermansız dert çok zor. İnşallah kolaylaştırıcı yardımcı etmenler takviyeler vardır
Çocuğun nazi anneye gerçekten ama bazen dayanma gücüm tükeniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…