Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü paylaşayım ben de 🥰
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, beyaz-kaşar peynir, domates, 5 zeytin, 1 dilim hindi füme, krem peynir, 1 çk incir reçeli, yarım simit, papatya çayı
Ara
Sütlü filtre kahve, meyveli bar
Akşam
1 kase mercimek çorbası,zeytinyağlı pırasa, 1 yk makarna, yoğurt

Eki Görüntüle 3330658
yazarhanim35 yazarhanim35
Cuma : 77.3
Pzt: 78.9
Fark: +1600
Eki Görüntüle 3330659
Beth18 Beth18
Cuma: 66.3
Pzt: 65.5
Fark: -800
Pazartesi avantajını maviş kaptanım Beth aldı. Transferini gerçekleştirebilirsin hocam. :KK68:
Sagol hocam
Menüm
Midede sorun var bugün ona göre beslendim

Sabah 11
1 cay bardağı
Salatalik zencefil smohite

Ogle
1 elma

Akşam
3 haşlanmış patates (orta boy)
Yesillik
Domates
Taze soğan
Su 3 litre
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Geçmiş olsun afiyet olsun
Çok geçmiş olsun canım. :dua:
Bu esnada ben de tablomu hazirlarim. Uygun olduğun zamanda yaparsın. Allah şifa versin çocuğuna.
Sagokasin hocam amin
Canim senin menunu gördüm yorun yaptım di mi? Yapmadıysan ağzıma acı biber surcem
Menümü paylaşayım
Kahvaltı
Çeyrek simit
5 adet zeytin
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
Bir tabak dünden kalma pırasa
Ara öğün
1 avuç kuruyemiş
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun canim
yazarhanim35 yazarhanim35 Elhan Elhan
Cuma 95.1 kg
Pazartesi 97 kg
Fark + 2 kg
Canim neyin var inşallah iyisindir
kaptanının yolundan gidenler 😅 olsun hallederiz canom
Evet halledilir
6 kasım pazartesi

8.30

Sade Amerikano

10.30

Amerikano

12.10

Gürcü kebabı ( köz topan patlıcan içine mantarlı et ve üzerinde beşamel sosu vardı)

4-5 yk havuç tarator

14.00

Sade Türk kahvesi

19.10

2 kepçe domatesli şehriye çorbası

5 yk tavuklu taze fasülye

2 yk yoğurt

20.40

1 yk yoğurt üzerine 2 çay kaşığı keten tohumu

Su:2 lt

Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Afiyet olsun rakibem
Allah tüm gönüllere maddi manevi şifa versin. Gecen sene mide rahatsızlığı yaşıyordum arkadaşların ısrarıyla randevu aldım. Endoskopi sonucu yara bulundu. Bizim sayfamizin böyle bir işlevi de var. 😅 Gidelim bakalım neler oluyor :confused: Hiçbir şey olmasa ekşın olur :KK76:
Geçmiş olsun hocam
Hayırlı olsun hocam. :KK60:
Sagolasin
6 Kasım Menüsü
10.30 Bir buçuk haş yumurta, bir tutam taze
nane, domates, salatalik, ceviz klasik Karatay kahvaltısı 😅
13.00 Kahve
16.00 Tavuk ızgara, salata , ayran , çeyrek yufka
Bir portakal
2 litre su
yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun:KK200:
Bu hafta gözden çıkartılan da ben oldum o_Oo_O
Ay seni vermeye kıyamadım ama zalım hayat :KK66:
Rabbim yardımcıniz olsun dermansız dert çok zor. İnşallah kolaylaştırıcı yardımcı etmenler takviyeler vardır 🤲
Çocuğun nazi anneye gerçekten ama bazen dayanma gücüm tükeniyor
Amin canım çok şükür bir devası var ama işte bazen fazla gün geçince doktorlar başka şeyden supheleniyor. 8 gündür agri çekiyor oglum
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
Sagolasin ❤️

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Afiyet olsun sanki biraz fazla mi kaçmış?

Ben de çok sert çıktım neyse oldu bir kere inşallah bir daha olmaz. Opuyorum:KK200:

Aslında güzel başlamış, bana da öyle oldu akşam usustuler başıma hastalık Bi yandan yani oğlumun hastalığı çocukların nazi i yandan saldıracaklar gittim şu içtim dukan birası ictim geçti çok şükür olsun sakin ol canım

Genetik hastalığı var canim o nuksetti yarında gondermeyecegim okula. Bugün kan aldirdik yarın sonuç için gidicem

Sagolasin rakibem seni geçemem diyordum ama sen kafayı taktın biraz öyle hissediyorum bazı seyleri bırak bosver ya giden gitsin sen önüne bak

Ellerine sağlık hocam

Tebrikler canım baya güzel kilo vermissin
Öyle oldu ya telafi ederim ama :)

Bugünkü menume ek olarak akşam mantar almıştım dunde mantar istediğiniz kadar yiyebilirsiniz diye bir diyetisyenden duymuştum ve canım çok mantar çekti Ben de köri ekleyerek sote yaptım Bir avuç kadar olmuştur Yanına iki tane haşlanmış karnabahar koydum 1 kaşık da çocuklarin makarnasından koydum yedim akşam geç saatte yedim ama az kalorili olduğu için inşallah çok etkilemez yalnız biraz mideme oturdu

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35

kaptanının yolundan gidenler 😅 olsun hallederiz canom
🤪🤪🤪 bi uçan bir kaçan kurtulur bizd3n bi pazar keyfimiz vardı yaşandı bitti saygısızca pardon artilarcaa🤣🥹
Sagol hocam

Geçmiş olsun afiyet olsun

Sagokasin hocam amin

Canim senin menunu gördüm yorun yaptım di mi? Yapmadıysan ağzıma acı biber surcem

Afiyet olsun canim

Canim neyin var inşallah iyisindir

Evet halledilir

Afiyet olsun rakibem

Geçmiş olsun hocam

Sagolasin

Afiyet olsun:KK200:

Ay seni vermeye kıyamadım ama zalım hayat :KK66:

Amin canım çok şükür bir devası var ama işte bazen fazla gün geçince doktorlar başka şeyden supheleniyor. 8 gündür agri çekiyor oglum

Sagolasin ❤️
İyiyim kuzum genel olarak ama burda bazen bazı zaman ve durumlarda geride kalmayı seçiyorum yoksa üzülür ve üzerim diye modumu düşüren bazı şeyler oluyor . Geride kalmayı tercih edebiliyorum 😙umarım kısa bir süre içerisinde modumu yakala sana güzel tabaklar sunarim🥰

Bugünkü menume ek olarak akşam mantar almıştım dunde mantar istediğiniz kadar yiyebilirsiniz diye bir diyetisyenden duymuştum ve canım çok mantar çekti Ben de köri ekleyerek sote yaptım Bir avuç kadar olmuştur Yanına iki tane haşlanmış karnabahar koydum 1 kaşık da çocuklarin makarnasından koydum yedim akşam geç saatte yedim ama az kalorili olduğu için inşallah çok etkilemez yalnız biraz mideme oturdu

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun kaptanım. İnşallah etkilemez.🙏

Menümü paylaşayım ben de 🥰
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, beyaz-kaşar peynir, domates, 5 zeytin, 1 dilim hindi füme, krem peynir, 1 çk incir reçeli, yarım simit, papatya çayı
Ara
Sütlü filtre kahve, meyveli bar
Akşam
1 kase mercimek çorbası,zeytinyağlı pırasa, 1 yk makarna, yoğurt
Afiyet olsun Hazal hocam. :KK68:Zahmet olmazsa bir dahaki sefere öğünlerin saatini de eklersen sevinirim. Menun güzel..:KK9:

Sabah 11 de
1 yumurta haşlanmış
Yarım avokado
1 dilim cevizli siyez ekmeği
Süzme peynir Domates salatalık 3 zeytin 4bardak çay
3 litre su
Öğlen 13.00
1 kupa dolusu turk kahvesi
1 tane incir kurusu
Akşam 17.15
Bir kase yoğurtdun üzerine 1 armut 1 muz 1elmayi minik minik dogradim 2 yemek kaşığı musli kattım yedim . Üffff ne uzattım Bee yoğurtlu meyve salatası yemiş oldum
Şimdi çocukları uyuttum bir dus aldım. 1 kahve ve soda keyfi yapasim var. Saygılar.
Elhan Elhan 🧚‍♀️
yazarhanim35 yazarhanim35 👩‍💻

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Afiyet olsun sanki biraz fazla mi kaçmış?

Ben de çok sert çıktım neyse oldu bir kere inşallah bir daha olmaz. Opuyorum:KK200:

Aslında güzel başlamış, bana da öyle oldu akşam usustuler başıma hastalık Bi yandan yani oğlumun hastalığı çocukların nazi i yandan saldıracaklar gittim şu içtim dukan birası ictim geçti çok şükür olsun sakin ol canım

Genetik hastalığı var canim o nuksetti yarında gondermeyecegim okula. Bugün kan aldirdik yarın sonuç için gidicem

Sagolasin rakibem seni geçemem diyordum ama sen kafayı taktın biraz öyle hissediyorum bazı seyleri bırak bosver ya giden gitsin sen önüne bak

Ellerine sağlık hocam

Tebrikler canım baya güzel kilo vermissin
Sorun yok canım geçti gitti

X