Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canımcımm, dahiliye doktoruna görünmen ve tsh değerlerine baktırman gerekiyor

bende de var haşimato, çok sıkıntılı birşey ya
Casminim teşekkür ederim. Çok zor kilo veriyorum ve çabuk alıyorum. Spor yapmadigim için böyledir diyorum ama belki de gizli bir haşimatolugum vardır kim bilir
Haşimato olduğun için üzüldüm. Kilo vermek daha zor eminim.

Afiyet olsun canım :))

Hoşgeldin
Hoş buldum
Hoş geldiniz hocam. Boyunuz ne kadar güzel Maşallah bu boyla kilo verince manken gibi olacaksınız.
Hoş buldum çok teşekkür ederim kilolu olunca da boy da uzun olunca kocaman gözüküyorsun
Hoş buldum
Az önce katılım formunu doldurun demiştim saniyeler içinde önüme düştü
Hayırlı olsun hocam. Tanistigimiza memnun oldum.
Ben de çok memnun oldum daha önce diyet gruplarında çok güzel kilolar vermiştim inşallah burada da yine başarırım
Hoşgeldin öğretmenim
Hoş buldum

rica ederim ne demek

çok zor bi hastalık, kilo verirken canına okuyor ama alırken gümbür gümbür aldırıyor

ve onun yanında bir sürü başka başka etkileri; ilacın dozu yetersiz gelmeye başladığında depresif oluyorsun, sinirlerin hep ayakta oluyor, inanılmaz saç dökülmesi yapıyor, ellerin kolların şiş geziyorsun, sürekli yorgun hissediyorsun vs vs aklıma gelmeyen bir sürü birşeyler

Bende de var maalesef etkilerini hissediyorum ama işte yıkım evresinde olmayınca ilaçsız kontrole başvuruyor doktorlar. Bir de üstüne insülin direnci

Bende sen gibiyim hep yerimde sayiyorum. Bu hafta sonu dikkat etmeye çalıştım o bile kacamakli oldu zor geçti
Ya bende anlamadım ki. Toplasam yediklerim 500 gram etmez. Ama artı 500 cikiyorum.
Hoşgeldiniz öğretmenim. Bayağı çoğaldı öğretmenlerimiz.

Çok zor kilo veriyorum ve çabuk alıyorum. Spor yapmadigim için böyledir diyorum ama belki de gizli bir haşimatolugum vardır kim bilir
canımcımmm söylemeyi atlamışım, sakın ola ihmal etme git doktora değerlerine baktır

bu arada d vitamini ve demir eksikliği de kilo verimini zorlaştırırmış onlara da baktır muhakkak

Deme

Bende de var maalesef etkilerini hissediyorum ama işte yıkım evresinde olmayınca ilaçsız kontrole başvuruyor doktorlar. Bir de üstüne insülin direnci
geçmiş olsun canım, inşallah kontrol altında tutabilirsin, ikisi bir arada muhakkak zorluyordur çünkü seni Allah yardımcın olsun

ben 6-7 senedir sürekli ilaç kullanıyorum, ilacı bıraktıramadı bana doktor ne yazık ki, değerlerim çok yüksek çünkü

Merhaba hoş geldin

Allah'ım Allah'ım nelerle ugrasiyormuşsun kendimden utandım.
Şifa bulmani dilerim tatlım. Seni huzursuz edecek her şeyden uzak olman lazım. Allah yardımcın olsun casminim.Az önce randevu aldım en erken 14 ' tü. 15' ine aldım. Carsambalari daha çok seviyorum nedense

Ayyy beni anlattın sanki benim kiz kardeşimde var yıllardır ilaç kullanıyor ve çok zor kilo veriyor oda acaba bendede mi var ki 3 yıl önce baktılar yoktu ama
İyi Hadii git bakalım bi baktir insalh yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…