Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bilmem önceden hiç dikkat etmedim canim ama yapar mı acaba diye sordum. Aa görmediğim bir yorumun mu oldu canım eğer öyleyse bilerek yapmadım kusura bakma

Ayyy ama zaten kalori bombası bu böyle tahinle daha da kalorili olmaz mı canim? Ama bir öğün yerine öyle yapılabilir sanki di mi? Mesela öğle yemeği yerine . Tarif çok güzel kaydettim simdi
Meyve nihayetinde canım akşam yemeğinde ki yoğurdu kısıp tek ara öğüne düşürüp hem bir anda vücuda giren şekeri yoğurtla tolere edebilirsin

Bilmem önceden hiç dikkat etmedim canim ama yapar mı acaba diye sordum. Aa görmediğim bir yorumun mu oldu canım eğer öyleyse bilerek yapmadım kusura bakma

Ayyy ama zaten kalori bombası bu böyle tahinle daha da kalorili olmaz mı canim? Ama bir öğün yerine öyle yapılabilir sanki di mi? Mesela öğle yemeği yerine . Tarif çok güzel kaydettim simdi
Yok ne kusuru belki ben etiket yapamamış indir.😘
Tatlı isteği dönemlerinde güzel oluyor o tarif. Dışardan yağ yok un yok şeker yok❤️ tahin yağlı gerçi ama sayılmaz o 😅

Selamlar kızlar bugün off gunundeyim bi o kanepe bi bu kanepe miskinlik yapıyorum bana bi enerji lazım enerjiiiıi🥰🥰😂😂
Sıkıntıdan bende buraya sariyorum. Gelene geçene laf atiyom kimse kızmaz inşallah 😅
Yatak odasının duvarları ve dolabını siliyorum. Gelgit daha bir duvar sildim. Bı yandan çamaşır yıkanıyor. Perşembe temizlikçi gelecek. Yavaş yavaş oralarida yapsam mı diye düşünürken bı odada yıkılıp kaldığımı fark ettim 🤣🙄🤔

Sıkıntıdan bende buraya sariyorum. Gelene geçene laf atiyom kimse kızmaz inşallah 😅
Yatak odasının duvarları ve dolabını siliyorum. Gelgit daha bir duvar sildim. Bı yandan çamaşır yıkanıyor. Perşembe temizlikçi gelecek. Yavaş yavaş oralarida yapsam mı diye düşünürken bı odada yıkılıp kaldığımı fark ettim 🤣🙄🤔
Temizlikci gelene kadar böyle devam edersen zaten temizlikci gelince bakıp ellerine sağlık çok güzel olmuş , o zman ben direk paramı alıp gideyim diyecek :KK70:

Sanada lazım canım kolay gelsin

🤣 Güldür güldürde bunu yapmışlardı izledin mi çok komikti temizlikciyle çalışabilmek için herkes sırada o da bin nazla geliyor ve emredip duruyordu 🤣
Yok izlemedim. Benim boy ondan uzun. Elime bezi verdi senin boyun uzun şurayı sil bakayım dedi. Çıktım sildim 🙄😅
Sonra sen orayı yaparken ben banyoya geçiyorum dedi 🤔😁
Annemle temizlik yaptığım zamanlar aklıma geldi ❤️

Yok izlemedim. Benim boy ondan uzun. Elime bezi verdi senin boyun uzun şurayı sil bakayım dedi. Çıktım sildim 🙄😅
Sonra sen orayı yaparken ben banyoya geçiyorum dedi 🤔😁
Annemle temizlik yaptığım zamanlar aklıma geldi ❤️
Kadın yönetici ruhlu demek ki 🤣 yönetmek istiyor🙈 Çocuk ne yaptı canım çıkarabildi mi ?

X