Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar kızlar bugün off gunundeyim bi o kanepe bi bu kanepe miskinlik yapıyorum bana bi enerji lazım enerjiiiıi🥰🥰😂😂

Pazar günü çok hareket bereket getirir mi bilmem tatlım ama ben de farklı değilim. Sitenin bahçesinde atıl bir kedi evi vardı. Onu temizledim dayadım döşedim kedim için. Huzur verici tek aktivitem bu oldu. Yağmur başladı Antalya'da. Deli yağar bizim yagmurlar. :confused: senin de huzurlu bir günün olsun. Buradan sana bir gıdım enerji gönderiyorum. :21::21:Geri kalan da anca beni idare eder. :KK54:

Elbise şimdi alsamda giyemiyecegim diye vazgeçtim. Yaza doğru yeni bir değerlendirme yapayım belki normal beden bakarım o zaman 🤲

Evdeyiz canım çocuğun başındayım sürekli. Hastanede tutamam onu. Rabbim acil sorunlar vermesin 🤲

Neden ki🤔
Savaşla ilgili zalimden yana olduğu için 😔

Sagol canim

Evet güzel oluyor ve vücut baya yağ yakiyor

:KK37:

Ne kadar az yemişsin :KK57:

Afiyet olsun canimcim

Tabi ki yediklerinde özgürsün ama biz burada koca popislerinizi eritmek için birbirimize yorum yapiyoruz

Ay evet insallah hayırlı olur zayiflqrim yani sağlıkla zayiflarim şok diyet yapıyorum sonrasında daha çok kilo alıyorum hocam böyle daha iyi olacak gibi

Yaa ne güzel Bi dizi setine gitmişsin :KK37:
Dün öyle oldu, bugün normale döndüm

Fezom bu sabah bana da bir şeyler oldu. 9 gibi midem kazındı. Yulaf lapası yaptım içine meyveler , ceviz badem koydum çok güzeldi. Sonra eşime kahvaltı hazırladım hâlâ masadayiz yarım bir kahvaltı daha yaptım çünkü yine acıkmıştim :KK22:
Ben mecbur yine saatimi bekledim 😔
Sadece yarım saat öne çektim, 11:30 da yemeye başladım

Bunları da ekleyeyim burada kalsın :) Elhan Elhan Beth18 Beth18

559E5622-A879-4579-84AA-34C2D766DB66.jpeg

02A631D9-99B0-4846-9B38-B7B2D171A8E7.jpeg

EB6781FE-576B-40F5-A394-6616903C668A.jpeg

X